• Personalo vadovų klubas „Sėkmingas interviu“

  Mieli Kauno Personalo Vadovų Klubo nariai!

  Kviečiame Jus į klubo susitikimą, kuris įvyks Kauno PPA rūmų salėje (K. Donelaičio g. 8)

  2013 m. kovo 20 dieną 16:00 val.

  Susitikimo tema: SĖKMINGAS INTERVIU

  Moksliniai tyrimai rodo, kad gerai apmokyti interviuotojai, naudojantys struktūrizuotus metodus, gali žymiai pagerinti su organizacijos atrankomis susijusių sprendimų priėmimo kokybę.

  Struktūrizuoto interviu tikslas – tai kompetencija pagrįstas interviu, padedantis organizacijoms samdyti žmones, kurie sėkmingi savo užimamose pozicijose ir atitinkamai juos skatinti. Įvairios darbo vietos reikalauja skirtingų kompetencijų. Kompetencijos yra svarbios, nes būtent jos naudojamos siekiant pagerinti veiklos rezultatus mažiausiai trimis būdais: atranka, grįžtamuoju ryšiu ir ugdymu/plėtra.

  Žmogiškųjų išteklių ekspertų susirūpinimą dažniausiai kelia nestruktūrizuotas interviu. Tyrimai parodė, kad būtent šio tipo interviu metu gauname silpnesnių įrodymų dėl būsimos darbo sėkmės nei labiau struktūrizuotų interviu metodu. Tačiau yra būdų, leidžiančių tobulinti tradicinį, nestruktūrizuotą interviu. Siekiant pagerinti būdą, kuriuo nestruktūriniai pokalbiai vyksta, specialistai, dirbantys šioje srityje, daugiausia dėmesio skiria keturių tipų interviu technikai:

  • struktūrizuotas kompetencijų interviu

  • išplėstas interviu, kuris remiasi karjeros istorija

  • pseudo – klinikinis psichologinis interviu

  • bendravimo interviu

  Seminaro metu pristatysime interviu technikas bei aptarsime praktines situacijas, kurios padės efektyviai ir profesionaliai atlikti atranką, patobulins sukauptą Jūsų patirtį.

  Seminaro trukmė – 1.5 valandos.

  Pranešėjas: Agila Gailė, Personalo ir organizacijos plėtros vadovė

  Ji ir jos ekspertų komanda kuria ir įgyvendina verslo plėtros projektus, mokymų procedūras ir programas, siekiant efektyvesnių rezultatų organizacijose. Specializuojasi organizacijos ir pokyčių valdyme. Anksčiau, Agila dirbo tokiose įmonėse kaip UAB “Bitė”, AB “Grigiškės”. Ji turi teisės magistro laipsnį ir yra “The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) narė.

  Kviečiame visus pageidaujančius atvykti!

  Pageidaujančius dalyvauti renginyje kviečiame registruotis el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

  Data: 2013-03-20, nuo 16:00 iki 17:30


Skip to content