• Personalo vadovų klubas

  Mieli Kauno Personalo Vadovų Klubo nariai!

   

   

  Kviečiame Jus į klubo susitikimą, kuris vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, K. Donelaičio g. 8, Kaune

   

  2013 m. spalio 16 d., 16:00 val.

   

  Susitikimo tema:

  ENEAGRAMOS MODELIO TAIKYMAS DIRBANT SU PERSONALU

  Sveiki atvykę ir pasirinkę unikalų Eneagramos pasaulį!

  Jūs nustebsite, kaip pažintis su Eneagrama pakeis jūsų gyvenimą! Tai, kas buvo nuo Jūsų paslėpta, staiga atsivers prieš akis ir privers Jus aiktelėti! Eneagrama atvers Jums naujas perspektyvas. Jūsų požiūris į save, pasaulį ir supančius žmones pasikeis visam laikui!

  Eneagrama – efektyvus įrankis, kuris kiekvienos įmonės HR specialistams labai aiškiai padės atskleisti ir suprasti, kad skirtingi žmonės vadovaujasi skirtingais giluminiais poreikiais ir norais. Jūs galėsite pamatyti, pajusti ir nustatyti, kokie būtent nesąmoningi motyvai įtakoja jūsų darbuotojų požiūrį ir elgesį. Suprasite, kodėl taip vyksta ir ką daryti, kad atrastumėte tinkamą būdą spręsti įmonei aktualiausius uždavinius:

  • pagerinti vidinę įmonės komunikaciją, žinant, kaip suteikti skirtingą grįžtamąjį ryšį kiekvienam tipui,
  • parinkti ir išlaikyti vertingus darbuotojus, suprantant, kaip padidinti suinteresuotumą darbe,
  • teisingai motyvuoti personalą, suprantant, kas motyvuoja ir demotyvuoja darbe atskirų tipų žmones,
  • spręsti ir mažinti konfliktus bei stresines situacijas, žinant tipines kiekvieno tipo reakcijas į konfliktus ir stresą ir kas būtent jas iššaukia,
  • vystyti lyderystę, sužinant stipriąsias skirtingų tipų pusės, ir ypatingą indėlį komandos veikloje,
  • kurti darnias projektines komandas, suprantant, kas, bendraujant su kolegomis komandinėje veikloje, traukia ir atstumia skirtingų tipų žmones.

  Eneagrama (graik. ennea – devyni, gramma – ženklas, vieta, taškas) – visame pasaulyje pripažinta asmenybės tipologija, unikali senovės sufijų mokymo ir klasikinės psichoanalizės sintezė.

  Eneagrama – tai žmogaus nesąmoningos motyvacijos modelis, kuris ypač giliai ir tiksliai aprašo žmogų – jo sąmoningą, nesąmoningą ir dvasinę sritis. Šiuo metu tai vienas iš tiksliausių, naudingiausių ir efektyviausių instrumentų aktyviai naudojamų dirbant su žmonėmis bet kokioje sferoje. Jis taip pat leidžia labai efektyviai išspręsti net pačias sudėtingiausias konfliktines situacijas darbe ir asmeniniuose santykiuose.

  Unikali tipologija leidžia suprasti, kokie pasąmonės troškimai ir baimės verčia mus būtent taip mąstyti, jaustis ir elgtis, ir ką reikia daryti, kad pasiektume trokštamų rezultatų.

  Eneagramos modelį sėkmingai taiko Avon Products, Boeing Corporation, The DuPont Company, General Motors, Alitalia Airlines, KLM Airlines, Kodak, Hewlett Packard, Toyota, Procter Gamble, Reebok, Motorola, Sony, American Press Institute, Coca Cola ir daugelis kitų pasaulyje žinomų įmonių.

  Eneagrama – tai unikali galimybė išgirsti, pamatyti ir suprasti daugybę žmogaus mąstymo paslapčių.

   

  DAIVA VIETRINIENĖ – sertifikuota koučingo specialistė (Coaching development , Anglija), sertifikuota ICTA (International Coach and Trainer Association) Professional Master Coach, sertifikuota NLP trenerė – ICTA Trainer of NLP, sertifikuota verslo vadybos trenerė – International Coaches Union Business Trainer,

  sertifikuota ICTA (International Coach and Trainer Association) Eneagramos (žmonių tipologijos) trenerė, www.eneagramosakademija.lt
  įkūrėja.

  10 metų veda seminarus klientų aptarnavimo, asmenybės ugdymo, viešojo kalbėjimo, verslumo, komunikacijos, komandos formavimo, koučingo, NLP, Eneagramos motyvacijos temomis. Teikia asmenines koučingo paslaugas. daivavietr@gmail.com

   

   

  DĖMESIO! Prašome visus, ketinančius dalyvauti susitikime, registruotis el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

   

  Pagarbiai,

   

  KPVK iniciatyvinė grupė

   

  Data: 2013-10-16, nuo 16:00 iki 18:00


Skip to content