• Nuotolinis Penktadienio kontaktų rytas. Tema – Dirbtinis intelektas, ilgametė Schaeffler patirtis ir technologijos – visa tai susijungia viename produkte – Schaeffler OPTIME įrangos monitoringo sistema

  Kviečiame į Penktadienio kontaktų rytą tema – „Dirbtinis intelektas, ilgametė Schaeffler patirtis ir technologijos – visa tai susijungia viename produkte – Schaeffler OPTIME įrangos monitoringo sistema“

  Vienas didžiausių visų gamybos įmonių iššūkis yra neplanuoti gedimai, sukeliantys daug kainuojančias prastovas. Viso to būtų galima išvengti naudojant įrangos monitoringo sprendimą, tačiau pagal statistiką matome, kad net ir didžiausiose įmonėse, yra stebima vos 6% visos įrangos, kai likusieji 94% sukelia dideles problemas.

  Schaeffler siekė sukurti išskirtinį produktą, kuris išspręstų neplanuotos įrangos gedimo problemą. Taip naudojantis inovacijomis bei technologijomis, 2020 metais buvo sukurtas OPTIME įrangos būklės monitoringo sprendimas, paremtas algoritmais, sukurtais pagal „Schaeffler“ patirtį dirbant su riedėjimo guoliais bei stebint jų eksploataciją.

  Pranešėjas – „Ignera Motion Solutions“ projektų vadovas Justinas Valiukevičius.

  Kviečiame kartu pasimėgauti ryto kava, pristatyti atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis.

  DĖMESIO! Renginys vyks nuotoliniu būdu. Užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

  Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt arba tel. 861408527

  Data: 2022-01-21, nuo 08:30 iki 10:30

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content