•  Penktadienio kontaktų rytas „Kaip automatizuoti savo B2B pardavimų procesus, pasitelkiant atviruosius duomenis ir dirbtinį intelektą?“

  Balandžio 19 d., 8:30 val., kviečiame į Penktadienio kontaktų rytą tema: „Kaip automatizuoti savo B2B pardavimų procesus, pasitelkiant atviruosius duomenis ir dirbtinį intelektą?“.

   Pasaulyje matome, kad duomenų analitika tampa pranašesnė negu vadybininkų intuicija, o B2B pardavimo specialistai jau aktyviai įtraukia duomenų analitiką ir robotizaciją į savo pardavimų strategijas. Kaip duomenų integracija, procesų automatizavimas ir dirbtinis intelektas gali prisidėti prie jūsų pardavimų efektyvumo ir tapti pagrindiniu įrankiu Jūsų vadybininkams bei pardavimo vadovams?

  Prezentacijos metu aptarsime:

  – Pardavimų įrangos, skirtos B2B įmonėms, pasaulio rinkų tendencijas;

  – Duomenų integracijos svarbą pardavimų procesuose;

  – Kaip mūsų naujas įrankis gali padėti išspręsti jūsų pardavimų problemas, pasitelkiant dirbtinį intelektą, procesų automatizaciją ir atviruosius duomenis.

  Pranešėjas: Modestas Dirvelis, UAB „Inida“ projektų vadovas. UAB „Inida“ B2B IT įrangos pardavimų srityje dirba jau daugiau nei 30 metų ir yra įgyvendinus ne vieną duomenų integracijos ir automatizacijos projektą savo veikloje.

  Renginys vyks gyvai, Rūmų patalpose, tačiau yra galimybė prisijungti ir per ZOOM. 

  Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt arba tel. 8 614 08527

  Loading Map....

  Data: 2024-04-19, nuo 08:30 iki 10:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content