•  Penktadienio kontaktų rytas: dokumentinių filmų ciklo „Pakalbėkime apie jūsų…” pristatymas

  Vasario 24 d., 08:30 val. kviečiame į Penktadienio kontaktų rytą, kurio metu vyks dokumentinių filmų ciklo „Pakalbėkime apie jūsų…” pristatymas bei galimybės prisidėti prie jų kūrimo ir integravimosi į turinį“:

  – Kaip filmuose integruojami prekės ženklai ir paslaugos bei kokią naudą galima iš to gauti;

  – Pasinaudojimas pelno mokesčio lengvata kino filmų gamybai.

  Kviečiame visus, o ypač siūlome suklusti tiems, kurie atstovauja bankus, kredito unijas, gyvybės draudimą, tarpusavio skolinimo paslaugas, sutelktinio finansavimo platformas, NT sektorių, investavimą, gydymo įstaigas, vaistų, maisto papildų gamintojus ir atstovus, sveikatos ir sveikatos priežiūros paslaugas teikiančias įmones, atliekų ir antrinių žaliavų surinkėjus bei perdirbėjus, atsinaujinančios energetikos įmones.

  Renginio metu bus pristatyti šiuo metu pradedami kurti trys populiariosios dokumentikos filmai: „Pakalbėkime apie jūsų pinigus”, „Pakalbėkime apie jūsų sveikatą” ir „Pakalbėkime apie jūsų atliekas”. Visi filmai kuriami integruojant prekės ženklus ir paslaugas bei per žiūrovui patrauklų ir naudingą turinį sujungiant verslą bei vartotoją.

  „Pakalbėkime apie jūsų pinigus – kaip augant infliacijai, bankams keliant tarpusavio skolinimo palūkanas ir gyvenant artėjančios recesijos nuojautomis, išvengti pinigų nuvertėjimo, neprarasti, sutaupyti, investuoti ir gal net… uždirbti.

  „Pakalbėkime apie sveikatą” – kaip išlaikyti gerą sveikatą visą gyvenimą nuo pat gimimo.

  „Pakalbėkime apie jūsų atliekas” – apie rūšiavimą, antrinį panaudojimą, žiedinę ekonomiką, taromatus, vyriausybės politiką šiais klausimais, šiukšlių deginimą, ekologiją ir tvarumą.

  Pranešėjas –  VŠĮ „Lietuvos idėjų forumas” vadovas, televizijos ir kino prodiuseris, scenaristas, viešųjų ryšių ir „product placement“ specialistas Erikas Kundreckas.

  Renginys vyks gyvai, Rūmų patalpose, tačiau yra galimybė prisijungti ir per ZOOM. 

  Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt arba tel. 8 614 08527

   Jeigu jaučiate peršalimo simptomus, labai prašome renginyje dėvėti apsaugines veido kaukes ar respiratorius. Saugokime vieni kitus! Dėkojame už Jūsų supratingumą.

  Loading Map....

  Data: 2023-02-24, nuo 08:30 iki 10:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content