• Penktadienio kontaktų rytas „Aplinkos taršos mažinimo sprendimai“

  Kviečiame į Penktadienio kontaktų rytą tema Aplinkos taršos mažinimo sprendimai“.

  Renginys skirtas tiems, kuriems dėl veiklos specifikos reikalingi taršos mažinimo sprendimai. Aktualu investuotojams, teritorijų planavimo specialistams, projektuotojams, statytojams, planuojamų ar jau esančių gamybinių ar kitokių objektų plėtrą atliekančiam verslui, t.y. visiems, kuriems dėl teisės aktų reikalavimų ar taršos mažinimui reikalinga nustatyti šių objektų sukeliamą taršą į greta veiklos esančias teritorijas, gyvenamąją aplinką.

  Pranešimo metu bus pristatoma aplinkos triukšmo problematika, triukšmo poveikio vertinimo principai. Klausytojai bus supažindinami su triukšmo valdymo aktualijomis teritorijų planavime, projektavime, aplinkosauginės dokumentacijos rengime.

  Rūmų nario MB „Ekoamicus“ siūloma paslauga yra aplinkos taršos sklaidos modeliavimas, įvairių aplinkos taršos mažinimo sprendimų efektyvumo vertinimas, aplinkosauginių dokumentų rengimas ir derinimas su atsakingomis valstybės institucijomis.

  Pranešėjas – MB „Ekoamicus“ atstovas Gediminas Vasiliauskas.

  Kviečiame kartu pasimėgauti ryto kava, pristatyti atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis.

  Informuojame, kad renginyje galės dalyvauti tik galimybių pasą turintys asmenys.

   

  Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt arba tel. 861408527

  Loading Map....

  Data: 2021-11-12, nuo 08:30 iki 10:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content