• Pasitarimas dėl gynybos finansavimo

  Informuojame, kad LR Ministrė Pirmininkė sausio 29 dieną organizuoja susitikimą su verslo ir kitų organizacijų atstovais dėl  priemonių ir veiksmų, kurių reikėtų imtis siekiant užtikrinti pakankamą ir tvarų gynybos finansavimą ateityje. Susitikime dalyvaus ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Sigitas Gailiūnas.

  Kokie pasiūlymai galėtų būti Vyriausybės pateikti Seimui pavasario sesijoje, siekiant užtikrinti išteklių krašto apsaugai planavimo 2025 m. galimybes, adekvačias kylantiems iššūkiams ir reikalingiems per laikotarpį iki 2030 m. įgyvendinti sprendimams, ypač dėl šaukimo ir nacionalinės divizijos. Preliminariu vertinimu per šį laikotarpį pradedant nuo 2025 m. šiems tikslams pasiekti reikėtų apie 0,4-0,5 proc. BVP papildomo tvaraus finansavimo virš šiuo metu partijų sutarto 2,52 proc. BVP rodiklio.

  Kviečiame Rūmų narių vadovus į pasitarimą, šiuo klausimu, pasidalintume mintimis ir aptartume pasiūlymus, kokių priemonių ir veiksmų reikėtų imtis siekiant užtikrinti pakankamą ir tvarų gynybos finansavimą ateityje?

  Daugiau informacijos rasite: MP dėl gynybos finansavimo 

  Pasitarimas vyks penktadienį, 2024-01-26, 11 val. online. Nuorodą atsisiųsime užsiregistravusiems. 

  Pasitarimą organizuoja Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA)

  Renginio trukmė: apie 1.5 val.

  Registracijos forma: https://forms.gle/rKWuFiybpj2pdboU8

  Informacija: 8687 36240 Daiva Vyšniauskienė

  Data: 2024-01-26, nuo 11:00 iki 12:30


Skip to content