• Nuotolinis seminaras „Dirbtinis intelektas – neatsiejama verslo ir asmeninio produktyvumo dalis“

  Gegužės 8 d., 10:00 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia į nuotolinį seminarą, kurio tema „Dirbtinis intelektas – neatsiejama verslo ir asmeninio produktyvumo dalis“.

  Programa:

  • Dirbtinio intelekto (DI) galimybių apžvalga: aptarsime, kaip DI gali padidinti asmeninį darbo našumą ir kaip jis keičia verslo veiklos efektyvumą;
  • Praktinis panaudojimas šiandien: išnagrinėsime, kuriose veiklos srityse dirbtinį intelektą galime pritaikyti jau dabar, atkreipiant dėmesį į konkrečius pavyzdžius ir galimybes;
  • Praktiniai DI taikymo pagal sritis pavyzdžiai:

  –  juridinė sritis: kaip DI palengvina teisės aktų interpretavimą, dokumentų analizę ir sutarčių valdymą;

  –  duomenų analizė: DI įrankių naudojimas duomenų rinkimui, analizei ir sprendimų priėmimui palengvinti;

  –  personalo valdymas: automatizavimas, talentų atranka ir personalo mokymai, naudojant DI sprendimus;

  –  pardavimai ir komunikacija: kaip DI padeda personalizuoti klientų patirtį, optimizuoti pardavimus ir gerinti komunikaciją.

  • Klausimai/atsakymai – dalyviai bus kviečiami užduoti klausimus apie DI taikymą jų specifinėse veiklos srityse, diskutuoti apie iššūkius ir galimybes, susijusias su DI integracija į kasdienę veiklą.

   

  Vertė, kurią išsineš kiekvienas dalyvis:

  • Dalyviai gaus žinių ir praktinių įžvalgų, kaip jau dabar, kasdienėje darbo veikloje, galima naudoti DI technologijas elementarių užduočių atlikimui pagreitinti ir savo, o kartu ir verslo veiklos produktyvumui didinti.

   

  Pranešėjas: UAB „Impact Solutions Partners“ vykdantysis partneris Mantas Kapočius. Patyręs IT sektoriaus paslaugų vadovas, turintis daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtį tarptautinėse įmonėse, specializuojasi IT vystymo, verslo valdymo, įgyvendinimo ir priežiūros valdyme, pirmenybę teikdamas komandos gerovei ir siekiantis įveikti bet kokį iššūkį per pasirengimą ir bendrų komandos įgūdžių naudojimą.

  Dalyvavimas seminare nemokamas.

  Papildoma informacija el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt arba tel. 8 614 08527

  Data: 2024-05-08, nuo 10:00 iki 11:30

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content