• Nuotolinis Rūmų bendruomenės klubas UAB „BTT Group“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Sausio 26 d., trečiadienį, 15 val. kviečia į nuotolinį Rūmų bendruomenės klubą UAB „BTT Group“. Susitikimas vyks ZOOM platformoje (užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųsta prisijungimo nuoroda).

  UAB BTT Group yra pirmoji ir kol kas vienintelė technologijų įmonė Baltijos šalyse, kurią įsigijo investuotojų bendruomenei gerai žinoma privataus kapitalo investicijų įmonė „Waterland“, šiuo metu valdanti daugiau nei 750 bendrovių visame pasaulyje. BTT Group, iki šiol valdžiusi prekės ženklą „BTT Cloud“, tapo „Waterland“ vystomos informacinių technologijų įmonių grupės „Skaylink“ dalimi.

  „Skaylink“ tęsia plėtrą vienydama lyderiaujančius valdomų paslaugų tiekėjus ir augindama kompetencijų portfelį. Grupėje šiuo metu dirba daugiau nei 500 darbuotojų, tačiau lietuviškoji Cloud divizija yra atsakinga už tokius klientus, kaip Volkswagen, kurių technologijų infrastruktūrą valdo ir vysto.

  Šiuo metu „Skaylink“ yra didžiausias valdomų paslaugų tiekėjas Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Grupė neslepia planų tapti valdomų paslaugų lyderiu Europoje iki 2024-ųjų.

   

   

  BTT Group vadovas Donatas Zaveckas yra „Skaylink“ grupės akcininkas ir valdybos narys.

  Savo verslo sėkmės istorija pritraukiant aukščiausio kalibro investuotojus į Lietuvą, įžvalgomis apie efektyvų technologijų valdymą ir inovacijų tendencijas jis pasidalins pranešime.

   

   

   

  PROGRAMA:

  1. Virtuali ekskursija pristatant įmonės veiklą
  2. Naujų Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei

   

  Data: 2022-01-26, nuo 15:00 iki 17:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content