• Nuotolinis Rūmų bendruomenės klubas UAB „BeeWaTec Baltics“

   

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vasario 23 d., trečiadienį, 15 val. kviečia į nuotolinį Rūmų bendruomenės klubą UAB „BeeWaTec Baltics“. Susitikimas vyks ZOOM platformoje (užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųsta prisijungimo nuoroda).

   

  UAB „BeeWaTec Baltics“ – vokiečių įmonių grupės dalis Lietuvoje / Pabaltyje. Įmonė konsultuoja, projektuoja bei gamina iš aukštos kokybės profilinių ir nestandartinių baldinių elementų individualiai pritaikomas struktūras, darbo vietas gamybiniams padaliniams, laboratorijoms, sandėliams.

  UAB „BeeWaTec Baltics“ siūlo įvairiems pramonės sektoriams pritaikomus techninių baldų ir konstrukcijų sprendimus, padeda įgyvendinti plačiau apimančius Lean, Agile ar Industry 4.0 projektus. Su BeeWaTec konstrukcijomis galima susikurti individualiai pritaikytas darbo vietas, gamybos ar logistikos procesus, kurie būtų saugūs, efektyvūs ir lankstūs. Iš modulinės profilių sistemos gaminamos konstrukcijos ir pramoniniai baldai pritaikomi įvairiausiems poreikiams.

   

   

  PROGRAMA:

  • Virtuali ekskursija pristatant įmonės veiklą;
  • Naujų Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei.

  Data: 2022-02-23, nuo 15:00 iki 17:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content