• Nuotolinis Penktadienio kontaktų rytas „Prisitaikius prie karantino iššūkių atrastos naujos galimybės versle“

  UAB „Scena“ („Leggato“), vienijanti renginių organizavimo ir techninio aptarnavimo patirtį turinčius specialistus, pandemijos metu praplėtė savo veiklą ir šiuo metu organizuoja teniso užsiėmimus visoms amžiaus grupėms ir įgyvendina vaikų užimtumo programą. Visiems tėvams, o ypač dirbantiems versle, iškyla labai aktualus klausimas – kaip savo vaikams užtikrinti kokybišką laisvalaikį. Renginio metu kviečiame susipažinti su šios įmonės organizuojamomis vaikų vasaros stovyklomis. Dar viena naujai atrasta įmonės veikla – pastatų renovacija, tad kviečiame išgirsti, kaip viskas prasidėjo ir kodėl tai naudinga.

  Pranešėjai – UAB „Scena“ („Leggato“) komercijos direktorius Alvydas Banevičius ir vaikų stovyklos vadovė Julija Banevičiūtė

  Kviečiame kartu pasimėgauti ryto kava, pristatyti atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis internetinėje erdvėje.

  Maloniai Jūsų lauksime prisijungiant prie penktadienio ryto susitikimo ten, kur šiuo metu saugiau ir patogiau – internete.

  Registruokitės ir likus dienai iki renginio atsiųsime Jums prisijungimo nuorodą.

  Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu  andreja.starkute@chamber.lt, tel. +37061408527

  Data: 2021-04-02, nuo 08:30 iki 10:30

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content