• Nuotolinis penktadienio kontaktų rytas „Kokius procesus verta automatizuoti ir kaip tai daryti be šimtatūkstantinių investicijų“

  Automatiškai vykstantys verslo procesai leidžia ne tik sumažinti kaštus, sutaupyti daug laiko bei sumažinti klaidų tikimybę, tačiau taip pat ženkliai padidina verslo lankstumą ir prisitaikymą prie sezoniškumo ar krizinių situacijų. Pandemija dar labiau paskatino verslą skaitmenizuotis, tobulinti savo procesus siekiant efektyvumo ir, žinoma, automatizuotis. Tačiau daug kam vis dar atrodo, kad IT sprendimai, skirti verslo procesų automatizavimui, yra labai brangūs, todėl sau juos leisti gali tik didelės tarptautinės organizacijos. Bet taip tikrai nėra…

  Pranešėjas – Agnius Bartninkas, UAB „Definra“ vykdomasis direktorius.

  Kviečiame kartu pasimėgauti ryto kava, pristatyti atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis internetinėje erdvėje.

  Maloniai Jūsų lauksime prisijungiant prie penktadienio ryto susitikimo ten, kur šiuo metu saugiau ir patogiau – internete.

  Registruokitės ir likus dienai iki renginio atsiųsime Jums prisijungimo nuorodą.

  Renginys skirtas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams. Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt, tel. +37061408527

  Data: 2021-03-19, nuo 08:30 iki 10:30

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content