• Nuotolinis penktadienio kontaktų rytas „Imunitetas: stebuklų (ne)būna? Ką reikia žinoti apie COVID-19 vakcinas Lietuvoje?“

  Pranešėja – VMT Tarybos narė, gydytoja Rima Balanaškienė – ilgametė televizijos laidos „Sveikatos ABC“ vedėja, Žinių radijo laidos „Sveikatos laikas“ kūrėja ir farmacijos įmonės „Aconitum“  generalinė direktorė, jau daugiau nei 25 metus dirba farmacijos srityje. Nuo studijų laikų Rima domisi medicinos naujienomis ir šia turima informacija dalinasi ne tik TV ir radijo laidų metu, bet ir skaitydama pranešimus. Ji sugeba mokslinę informaciją pateikti įdomiai ir suprantamai.

  Kviečiame kartu pasimėgauti ryto kava, pristatyti atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis internetinėje erdvėje. Maloniai Jūsų lauksime prisijungiant prie penktadienio ryto susitikimo ten, kur šiuo metu saugiau ir patogiau – internete. Registruokitės ir likus dienai iki renginio atsiųsime Jums prisijungimo nuorodą.

  Renginys skirtas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams. Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt, tel. +37061408527

  Data: 2021-02-19, nuo 08:30 iki 10:30

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content