• Nuotolinis penktadienio kontaktų rytas „Didžiųjų duomenų sprendimo išnaudojimas automatizuotai įmonės finansų kontrolei, mokesčių atitikčiai, apskaitos kokybei užtikrinti“

  Įstatymiškai visos įmonės iš savo apskaitos programų turi gebėti išeksportuoti standartizuotą SAF-T rinkmeną su visais savo finansiniais apskaitos duomenimis. Nedaugelis žino, kad jį galima labai sėkmingai išnaudoti – automatizuotai išsitikrinti įmonės finansinę apskaitą per duomenų kokybės, apskaitos, mokestines, finansines bei rizikų perspektyvas, rasti klaidas, įspėjimus, mokestines rizikas, matyti priežastis ir šaltinius, pasitaisyti ir užsitikrinti, kad kuo mažiau jų būtų ateityje. Tai yra stebėsenos bei rizikų valdymo, stebėsenos įrankis bei patogus navigavimas per visus įmonės finansinius duomenis, patogus grafinis atvaizdavimas.

  Pranešėjas – UAB „Technology LT“ direktorius Marius Jurgutis

  Kviečiame kartu pasimėgauti ryto kava, pristatyti atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis internetinėje erdvėje.

  Maloniai Jūsų lauksime prisijungiant prie penktadienio ryto susitikimo ten, kur šiuo metu saugiau ir patogiau – internete.

  Registruokitės ir likus dienai iki renginio atsiųsime Jums prisijungimo nuorodą.

  Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu  andreja.starkute@chamber.lt, tel. +37061408527

  Data: 2021-04-16, nuo 08:30 iki 10:30

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content