• Nuotolinis penktadienio kontaktų rytas „Darbuotojų sauga ir sveikata elektroninėje erdvėje – pagalba darbdaviui, nauda darbuotojui“

  Tvarkant ir supažindinant darbuotojus su įmonės vidine dokumentacija dažnai sukaupiame daugybę informacijos dideliuose segtuvuose, tikimės iš darbuotojų, kad jie tą informacijos gausą įsisavins, pildome žurnalus pasirašymui ir sekame supažindinimų, mokymų, sveikatos tikrinimų periodiškumą. ESAUGA išsprendžia šias problemas ir panaikina žmogiškosios klaidos galimybę. Kviečiame susipažinti su galimybe perkelti ne tik darbuotojų saugos ir sveikatos, bet ir kitų įmonės veiklų dokumentaciją į elektroninę erdvę. Tai ne dokumentų valdymo sistema, tai – kur kas daugiau.

  Pranešėja – UAB „SDG” Kauno skyriaus direktorė Jurgita Giedraitienė

  Kviečiame kartu pasimėgauti ryto kava, pristatyti atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis internetinėje erdvėje.

  Maloniai Jūsų lauksime prisijungiant prie penktadienio ryto susitikimo ten, kur šiuo metu saugiau ir patogiau – internete.

  Registruokitės ir likus dienai iki renginio atsiųsime Jums prisijungimo nuorodą.

  Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt, tel. +370 614 08527

  Data: 2021-04-09, nuo 08:30 iki 10:30

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content