• Nuotolinis penktadienio kontaktų rytas „3D technologijos – galimybės Jūsų verslui“

  Pranešėjas – UAB „Smart Factory“ direktorius Ignas Gudas.

  Pranešime bus kalbama apie 3D technologijų panaudojimą pramonėje, apie skirtingas 3D spausdinimo, skaitmenizavimo technologijas, kokius rezultatus galime pasiekti panaudojus šias technologijas, nuo prototipų iki serijinės produkcijos gamybos.

  „Smart Factory“ komanda specializuojasi 3D skaitmenizavimo, modeliavimo, spausdinimo, frezavimo bei matavimų ir kokybės vertinimo srityje. Esame puikiai įvaldę intelektualius inžinerinius trimačių objektų skaitmenizavimo, modeliavimo ir baigtinių elementų analizės metodus, 3D metalo ir plastiko spausdinimą, 3 ir 5 ašių frezavimo technologijas, dirbame su metalais, marmuru, medžiu, anglies audiniu, plastikais, keramika ir kitomis medžiagomis.

  Kviečiame kartu pasimėgauti ryto kava, pristatyti atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis internetinėje erdvėje.

  Maloniai Jūsų lauksime prisijungiant prie penktadienio ryto susitikimo ten, kur šiuo metu saugiau ir patogiau – internete. Registruokitės ir likus dienai iki renginio atsiųsime Jums prisijungimo nuorodą.

  Po renginio pasidalinsime dalyvių kontaktais. Jei nesutinkate, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

  Papildoma informacija el. paštu  andreja.starkute@chamber.lt, tel. +37061408527

  Data: 2021-04-23, nuo 08:30 iki 10:30

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content