• Nuotoliniai mokymai „Google programų paketas verslui“

  Greičiausiai nerasime įmonės, kuri savo veikloje nėra susidūrusi su Google programomis. Siūlome Jums mokymus „Google programų paketas verslui“, kurių metu sužinosite ar pasitikrinsite turimas žinias šiais aspektais:

  Ar saugūs Jūsų duomenys?

  Google programos verslui naudoja unikalią pasaulinę debesų kompiuterijos infrastruktūrą. Tai suteikia aukščiausio lygio saugumą ir patikimumą, ženkliai lenkiantį vietinių teikėjų galimybes apsaugoti Jūsų duomenis. Peržiūrėkite ir tvarkykite duomenis „Google“ paskyroje.

  Kaip taupyti laiką?

  Google kuria pažangiausias paieškos technologijas pasaulyje. Paieška įdiegta į visas Google programas. Naudodamiesi paieška reikalingą el. laišką, dokumentą, renginį ar kontaktą rasite kur kas greičiau, nei naršydami po katalogus.

  Kaip taupyti pinigus?

  Naudokit Google Drive programas, kurios turi praktiškai visas tas pačias funkcijas kaip ir paprastos biuro programos. Daugumai klientų kitos biuro programos kaip Microsoft Office tampa nebereikalingos.

  Kaip pritraukti klientus?

  Pritraukite  klientų dėmesį su profesionaliu įmonės profiliu „Google“, savo verslo paskyrą papildykit nuotraukomis bei spec. pasiūlymais, sukurkite nuosavą video kanalą Jūsų verslui.

  Kaip atlikti darbus greičiau?

  Visos Google programos verslui funkcijos kuriamos taip, kad kasdienes užduotis atliktumėte greičiau – pradedant susirašinėjimu el. paštu per Gmail ir baigiant sąskaitos klientui išrašymu naudojant Google Drive. Google  darbo kalendoriai padės lengvai planuotis dienotvarkę bei renginius ir saugiai dalintis šia informacija su tais, kam aktualu.

  Kaip efektyviau kartu dirbti?

  Google programos suteikia įrankius lengviau ir greičiau dirbti per atstumą tiek su kolegomis, tiek su partneriais. Google Docs, Google Spreadsheets, Google Presentations ir Google Sites leidžia visiems lengvai koreguoti tą patį dokumentą vienu metu. Galite kurti dokumentus tiesiai savo naršyklėje.

  Kaip dirbti per atstumą?

  Gmail žinutės ir Hangouts vaizdo pokalbiai leidžia bendrauti ir dirbti su kolegomis bei partneriais lyg būtumėte tame pačiame biure. Galite dalintis savo ekrano vaizdą, perduoti ar perimti kompiuterio kontrolę ir t.t. – viskas, ką galėtumėte daryti būdami fiziškai kartu prie vieno kompiuterio.

  Pabaigai. Naudingos, bet ne visiems žinomos, google programos.

  Google Pay, Alerts, Transliterate, PageSpeed, Data GIF maker, Flights, Scholar.

  Mokymų lektorė – Jolanta Totoraitienė, UAB IT AKADEMIJA lektorė, KTU Informacinių technologijų departamento IT specialistė, Informatikos fakulteto dėstytoja. Veiklos sritys: internetinės technologijos, debesijos paslaugos, turinio valdymo sistemos, mokymai, konsultacijos svetainių kūrimo ir tobulinimo klausimais. Daugiau nei 20 metų veda mokymus ir individualias konsultacijas IT srityje.

   

   

  Mokymų vieta: ZOOM platforma

  Mokymai nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įmones kviečiame registruotis prisijungus per Nario zoną. Užsiregistravusiems dalyviams  prieš renginį bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

  Mokymu metu rekomenduojama, pagal galimybę, turėti kelis kompiuterius, kad galėtumėte praktiškai pasibandyti atlikti užduotis.

  Renginyje gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Jeigu kils klausimų, susisiekite su Kauno PPA rūmų Kėdainių filialo direktore Ramune Gustiene Tel. nr. 8 673 20 205 arba el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt.

  Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti!

   

  Data: 2021-03-09, nuo 16:00 iki 18:00
  Kaina: nemokamai
  Kaina rūmų nariams: nemokamai

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content