• NLP taikymo galimybės rinkodaroje ir pardavimuose

  Mieli Marketingo vadovų klubo nariai,

  Kviečiame Jus į klubo susitikimą

  NLP taikymo galimybės rinkodaroje ir pardavimuose

  Susitikimas vyks Kauno PPA rūmuose, K. Donelaičio g. 8, Kaunas

  2016 m. vasario 9 d. 18:00 val.

  NLP (neurolingvistinis programavimas) iš egzotinės ir tik siauram taikomosios psichologijos specialistų ratui žinomos srities palaipsniui tampa prieinamas vis platesniam įvairių profesijų atstovų ratui. Prieš keturis dešimtmečius gimęs kaip psichoterapinė kryptis, ilgainiui NLP pradėtas plačiai taikyti pačiose įvairiausiose srityse – versle, rinkodaroje, politikoje, pedagogikoje, sporte, koučinge ir daugelyje kitų sričių. Viena iš NLP pritaikymo sričių yra neabejotinai komercinės organizacijos, kurios kaip niekas kitas yra suinteresuotos savo žmogiškųjų išteklių profesinių ir asmeninių kompetencijų tobulinimu.

  NLP – tai pirmiausia komunikacinės kompetencijos. Tai gebėjimas išgirsti, suprasti ir priimti tuos, su kuriais bendrauji. Tai gebėjimas būti įtaigiam, gebėjimas taip kalbėti ir reikšti savo mintis, kad jos ne tik būtų išgirstos, tačiau ir priimtos kaip neginčijama tiesa. NLP nėra manipuliacija, nors dažnas žmogus NLP ir įsivaizduoja kaip vieną efektyviausių manipuliacijos įrankių.

  Susitikimo metu ne tik susipažinsime su pačia NLP koncepcija, jos taikymo galimybėmis rinkodaroje ir pardavimuose, tačiau ir praktiškai išmėginsime vieną kitą NLP instrumentą.

  Susitikimo svečias:

  Vitoldas Masalskis – psichologas, koučingo ir NLP specialistas, treneris. ICF ir ICTA narys. Daugiau nei dvidešimt metų vadybos, pardavimų, efektyvios komunikacijos ir asmeninių kompetencijų mokymų patirties. Interneto projekto nlpcentras.lt autorius, virtualių bendruomenių facebook’e “NLP Lietuvoje”, “Koučingas Lietuvoje” moderatorius.

  DĖMESIO! Prašome visus, ketinančius dalyvauti susitikime, registruotis el. paštu marketingo.klubas@chamber.lt

  Pagarbiai,

  KPPAR Marketingo vadovų klubo valdyba

  Data: 2016-02-09, nuo 18:00 iki 20:00


Skip to content