• Nemokamas seminaras „Tarptautinis etiketas“

  TARPTAUTINIS VERSLO KONTAKTŲ RENGINYS AUTOMOBILIŲ PRAMONĖS TIEKĖJAMS „AUTOMECHANIKA 2016

  2020 01 30

  Kaunas

  Nemokamas seminaras

  Tarptautinis etiketas

   Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose 2020 m. sausio 30 d., ketvirtadienį, 9:00 – 12:00 kviečia į seminarą tema „Tarptautinis etiketas “.

   

                           Programa

  8:30 – 9:00  Registracija
  9:00 – 10:20 Dalykinio etiketo pagrindai

  Dalykinis etiketas, protokolas, organizacija, istorija. Organizacijos įvaizdžio elementai. Dalykinio etiketo ir protokolo sąvokos. Geros manieros ir gero auklėjimo principai. Etiketo ir protokolo istorija. Protokolo ir etiketo reikalavimai šiandieną. Civilizacijos lygio ir etiketo, pagarbaus bendravimo koreliacija (tarpusavio ryšis). Mandagumas. Pagrindiniai protokolo ir dalykinio etiketo principai ES. Asmeninė lyderystė ir emocinė inteligencija. Organizacijos įvaizdžio formavimo elementai. Pirmo įspūdžio elementai.

   Susipažinimas ir prisistatymas

  Pasisveikinimas ir prisistatymas. Supažindinimas , kai jus pristato trečias asmuo. Statusas ir rangas.Titulai ir tinkama kreipinio forma atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Akių kontaktas atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Laikysena. Pasisveikinimo būdai atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Rankų paspaudimo būdai atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Pokalbio temos  ir temos tabu atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Dalykiniai susitikimai. Susėdimo eiliškumas. Pasikeitimas vizitinėmis kortelėmis. Apsikeitimas dovanomis atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Elgesio kultūra.

  10:20 – 10:40  Kavos pertrauka
  10:40 – 12:00 Profesionalios išvaizdos protokoliniai reikalavimai

  Profesionalios išvaizdos sąvoka atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Bendrieji aprangos reikalavimai. Įvaizdžio sąvoka. Elegantiškumo sąvoka ir reikalavimai. Aprangos kodai ir oficialūs priėmimai. Išvaizda kasdienių darbinių susitikimų metu. Tinkamas investavimas renkantis dalykinį garderobą. Tinkamai parinkti aksesuarai. Higiena, kvapai ir kvepalai.

  Dažniausios aprangos klaidos. 

  Oficialūs priėmimai  ir dalykiniai susitikimai

  Oficialių priėmimų rūšys. Pasirengimas priėmimui, jei esate svečias. Pasirengimas priėmimui, jei esate šeimininkas. Sutikimo reikalavimai. Kvietimai. Stalų formos, susodinimas prie stalo. Garbingiausios vietos, stalo planas. Pokalbio palaikymas, tinkamos temos.  Nepalankios situacijos. Diplomatiškas pokalbio plėtojimas.

   

  Seminarą ves Alvyda Jasilionytė, sertifikuota London Image Institute, AICI (The Association of Image consultant International) FLC,  įvaizdžio konsultantė-trenerė, meno kuratorė, lektorė, knygų autorė, turinti 24 metų profesinės veiklos patirtį.

  Alvyda Jasilionytė ne tik dėsto akademijose ir kolegijose bet ir veda seminarus dalykinio etiketo ir protokolo, organizacijos įvaizdžio formavimo, profesionalios išvaizdos, svetingumo ir dėmesingo aptarnavimo, prisistatymo ir bendravimo temomis valstybinio sektoriaus ir privačių įmonių darbuotojams. Konsultuoja ir pataria stiliaus, įvaizdžio ir profesinės karjeros klausimais. Daugelio TV laidų viešnia, straipsnių autorė, lektorė, filantropinės iniciatyvos „Mandagumas – svarbus“ pradininkė, knygų „Dalykinės išvaizdos vadovas“, „Kaip elgtis teatre“, „Kaip elgtis prie stalo“ ir mini siužetų „Kaip elgtis gatvėje“, „Kaip elgtis transporte“ autorė. Daugiau informacijos rasite internete adresu: www.alvyda.com

   

  Dalyviams bus išduodami dalyvavimą seminare patvirtinantys pažymėjimai.

  Dėmesio! Renginys nemokamas, bet būtina išankstinė registracija.

  Registruojantis būtina nurodyti atstovaujamą įmonę ar organizaciją.

   

  Svarbu! Renginyje dalyvauti gali tik po vieną įmonės ar organizacijos atstovą.

   

  Iškilus klausimams, rašyti el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

   

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

                         Iki malonaus susitikimo!

  Loading Map....

  Data: 2020-01-30, nuo 09:00 iki 12:00
  Registracijos pabaiga: 2020-01-28 12:00:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vytauto pr. 29 (II a.), Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content