• Nemokamas seminaras „Profesinės rizikos vertinimas. Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA demonstracija“ Jonavoje

  Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) Lietuvos ryšių punktas, veikiantis Valstybinėje darbo inspekcijoje, kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais kovo 19 d. Jonavoje organizuoja nemokamą seminarą  įmonių, jų padalinių  vadovams, darbuotojų atstovams, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų atstovams „Profesinės rizikos vertinimas. Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA demonstracija“.

  OiRA priemonė – tai praktinis nemokamas interaktyvus įrankis, skirtas mažų – vidutinių įmonių darbdaviams, kurie nėra darbuotojų saugos ir sveikatos specialistai. Tai įrankis, padedantis atlikti profesinės rizikos vertinimą: nustatyti esamus ar galimus rizikos veiksnius darbo vietose, įvertinti rizikos lygį, pasirinkti prevencines priemones tai rizikai pašalinti ar sumažinti, o po to parengti reikiamą profesinės rizikos vertinimo dokumentaciją. Šiuo metu Lietuvoje yra parengta 12 OiRA priemonių, skirtų įvairiems veiklos sektoriams.

  OiRA priemonės yra parengtos šiems veiklos sektoriams: automobilių remontas; darbas biure; medienos apdirbimas; didmeninė ir mažmeninė prekyba ne maisto produktais; kasyba ir karjerų eksploatavimas; patalpų valymas; siuvimo paslaugos; plastikinių gaminių gamyba; baldų gamyba; skalbyklos; viešbučiai ir restoranai; žemės ūkis.

  Renginio data: 2019 m. kovo 19 d. (antradienis)

  Renginio vieta: Jonavos kultūros centras (Žeimių g. 15, Jonava)

   

  PRELIMINARI PROGRAMA

  10.00–10.20 Dalyvių registracija ir sutikimo kava
  10.20–10.30 Atidarymas. Sveikinimo žodis
  10.30–10.50 Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) vykdomi projektai
  Nerita Šot, EU-OSHA Lietuvos ryšių punkto koordinatorė, Valstybinė darbo inspekcija
  10.50–11.30 Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA pristatymas
  Vesta Macė, Valstybinė darbo inspekcija, Techninės saugos skyrius
  11.30–12.00 Kavos pertrauka
  12.00–13.00 Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA praktinė demonstracija  Valstybinė darbo inspekcija, Techninės saugos skyrius
  13.00–13.30 Diskusijos

   

  Dalyvio registracijos forma: Seminaras Jonavoje

  Registruotis į renginį bus galima iki 2019 m. kovo 17 d.

  Jeigu nuorodos Jums negalima pasiekti – registruotis galite el. paštu: gabija.goraviciene@integrity.lt.

  Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis. Apie sėkmingą registraciją dalyvius informuosime atskiru elektroniniu laišku.

  Papildoma informacija:

  Daugiau informacijos apie renginį galite gauti telefonu +370 650 00401 arba el. paštu gabija.goraviciene@integrity.lt.

  Išankstinė registracija į seminarą – būtina. Visiems dalyviams bus išduodami dalyvio pažymėjimai.

  Kontaktinis asmuo – Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros Lietuvos Ryšių punkto koordinatorė Nerita Šot, VDI Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 265 1628, el. paštas: nerita.sot@vdi.lt.

  Ingrida Braziūnienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė, tel. +370 633 74431, el. paštas: ingrida.braziuniene@chamber.lt

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

  Loading Map....

  Data: 2019-03-19, nuo 10:00 iki 13:30

  Vieta: Jonavos kultūros centras, Žeimių g. 15 (mažoji salė, II a.), Jonava


Skip to content