• Nemokamas seminaras Kaune „Vertingos įžvalgos apie regioninę prekybą ir kitoks požiūris į eksporto galimybes“

  2014 – 10 – 07, Kaune

  Vertingos įžvalgos apie regioninę prekybą ir kitoks požiūris į eksporto galimybes

  Gerbiamieji,

  Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į nemokamą paskaitą – diskusiją, kuri įvyks spalio 7 d. (antradienį) nuo 10.00 iki 12.00 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų salėje, K. Donelaičio g. 8.

  Vertingos įžvalgos apie regioninę prekybą ir kitoks požiūris į eksporto galimybes

  Pastaruoju metu vyksta dinamiški pokyčiai tarptautinėje prekyboje, gamybiniai pajėgumai keliami į skirtingas pasaulio šalis, nenumatyti apribojimai keičia įmonių tarptautinės plėtros strategijas. Prekyba regionalizuojasi ar tampa globalesnė? Kokie veiksniai esminiai? Įmonės dažnai gali turėti nepamatuotų lūkesčių ir skirti pastangas pavieniams tarptautinės plėtros veiklų fragmentams, rinkoms ir tikslinėms klientų grupėms, neįvertindami nuoseklaus bei stokodami kompleksinio požiūrio ir esminių veiksnių analizės, užtikrinančių tvarų augimą vidaus ir tarptautinėse rinkose.

  Renginio pranešėjas Sigitas Brazinskas pasidalins tarptautine patirtimi, remdamasis Skandinavijos ir kitų šalių patirtimi, siekiant įmonėms nuolatinio verslo ir konkurencingumo augimo, atsižvelgiant į sėkmės prielaidas.

  9:30 – 10:00

  Registracija, pasitikimo kava

  10:00 – 11:30

  Pranešimas

  11:30 – 12:00

  Atsakymas į klausimus, kava

  Pranešėjas

  Sigitas Brazinskas

  • Ilgalaikė praktinė (virš 20 metų) patirtis Šiaurės regione ir kitose rinkose (Rusija, Ukraina, Centrinė Azija). 2008-2012 m. veikla komercijos atašė pozicijoje Stokholme, anksčiau – Šiaurės regiono tarptautinių kompanijų padaliniuose.

  • Bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio kompanijomis, joms plečiantis į įvairias rinkas, įmonėms kuriant ir įgyvendinant eksporto marketingo ir plėtros planus, teikia konsultacijas ir rekomendacijas tobulinimui ir konkurencingumo didinimui, veda mokymus, dirba tarptautinių organizacijų ir kompanijų vykdomuose projektuose, dėsto universitetuose tarptautinės ekonomikos ir vadybos temomis.

  • Kompetencijos sritys: eksporto vadyba, strategija ir marketingas, tikslinių klientų ir rinkų atrankos bei skverbimosi valdymas, kultūriniai skirtumai, komunikacija, vertės grandinės valdymas, Šiaurės šalių ekonomika ir verslas

  • Paskaitos VGTU apie Šiaurės šalių ekonomiką

  Asmenis, norinčius dalyvauti renginyje, prašome užpildyti dalyvio anketą iki spalio 6 d.. Platesnė informacija el. paštu: ingrida.braziuniene@chamber.lt

  Dėl papildomos informacijos kreiptis į Ingridą Braziūnienę tel.: (8 ~ 37) 20 34 83.

  Dalyvių skaičius ribotas. Iš vienos įmonės registruosime 1 asmenį.

  Pridedama dalyvio anketa.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!
  Dalyvio anketa 10.07.doc

  Data: 2014-10-07, nuo 10:00 iki 12:00


Skip to content