• Nario naujoko diena

  Naujai prisijungusius Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius kviečiame prisistatyti ir dar geriau susipažinti. Kviečiame dalyvauti jau trečią kartą organizuojamame renginyje „Nario naujoko diena“, kuris skirtas šiais metais prie rūmų bendruomenės prisijungusiems verslams.

  Renginio metu suteiksime galimybę pristatyti įmonę ir jos veiklą, pasidalinti narystės rūmuose lūkesčiais bei sužinoti apie kitus prie bendruomenės prisijungusius naujus narius, siekiant užmegzti naudingus kontaktus.

  Renginio programa:

  • 14:00-15:00 Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklų pristatymas, teikiamų paslaugų nauda Jūsų verslo augimui. Pristatys – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų administracijos komanda.
  • 15:00-16:30 Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių naujokų prisistatymas (žodžiu, skaidrių ar video formatu. Vieno nario prisistatymo trukmė iki 5 min.)

  Renginyje kviečiame dalyvauti įmonių vadovus ir pagrindinius asmenis ryšiams su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais.

  Renginys vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Gedimino g. 43-1, Kaunas.

  DĖMESIO! Blogėjant epidemiologinei situacijai informuojame, kad renginyje galės dalyvauti tik galimybių pasą turintys asmenys.

  Papildoma informacija el. paštu laima.bytautiene@chamber.lt arba tel. +370 680 27800

   

  Loading Map....

  Data: 2021-12-01, nuo 14:00 iki 16:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content