• Mokymai „Vizualaus turinio kūrimas socialiniams tinklams“

  Vizualus turinys yra labai svarbus kiekvienos įmonės marketingo kompanijų dalis. Vizualizacijos naršytojo norą skaityti tekstinę informaciją padidina daugiau nei 70%. Šio seminaro metu apžvelgsime dvi programas, kuriomis galima kurti reklamą, įrašus socialiniams tinklams – Canva ir Microsoft PowerPoint.

  Canva – nemokamas grafinis dizaino įrankis internete, kuriuo naudojantis galima per trumpą laiką sukurti įrašą socialiniams tinklams, pateiktį,  infografiką, daugybę kitų maketų net nebūnant dizaineriu. Ši programa paprasta naudoti, lengvai išmokstama, efektingai atrodo, o svarbiausia sutaupo laiko.

  Microsoft PowerPoint programa skirta pateikčių kūrimui, bet ne visi vartotojai žino, kad šią programą galima puikiai išnaudoti ir socialinių tinklų įrašų kūrimui. Parinkus teisingą maketo dydį ir įdomius efektus galima sukurti puikų vizualų turinį.

  Lektorė: Vilma Eidukynaitė, UAB IT AKADEMIJA direktorė, sertifikuota Microsoft lektorė.

  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narė. Vilniaus ir Kauno Verslo moterų tinklo narė.

  Mokymų metu:

  • susipažinsime su Canva aplinka, įrankiais, komandomis
  • išmoksime sukurti įrašą socialiniam tinklui nuo tuščio lapo ir naudojantis paruoštais maketais
  • išmoksime sukurti įrašus socialiniams tinklams programa Microsoft PowerPoint
  • surasime nemokamus išteklius (paveikslėlius, piktogramas, spalvų paletes, muziką) internete.

  Mokymų kaina: 20 eur.

  RŪMŲ NARIAMS – NEMOKAMAI

  Data: 2021.02.22

  Laikas: 16:00 – 18:00

  Vieta: ZOOM platforma

  Išankstinė registracija – būtina. KPPAR įmones kviečiame registruotis prisijungus per Nario zoną, o likusius dalyvius – per bendrą renginio registracijos nuorodą. Abiem atvejais, dalyvių registraciją patvirtinsime atsiųsdami žinutę el. paštu.

  Ne rūmų narių, prašome neskubėti apmokėti automatiškai suformuotos sąskaitos rūmų tinklalapyje, o palaukti, kol bus su jumis susisiekta telefonu ir tik tuomet bus parengta išankstinė sąskaita apmokėjimui. Dalyvio mokestį, prašome,  pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo sąskaitą (įmonės kodas 304980569, a/s LT987044060008265644, AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus atsiųsta nurodytu el.paštu seminaro dieną.

  Renginyje gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Jeigu kils klausimų, susisiekite su KPPA rūmų Kėdainių filialo direktore Ramune Gustiene.

  Tel. nr. 8 673 20 205, arba el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt

   

  Maloniai laukiame Jūsų dalyvaujant!

   

  Data: 2021-02-22, nuo 16:00 iki 18:00
  Kaina: 20 EUR
  Kaina rūmų nariams: nemokamai

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content