• Mokymai „Mokesčių reforma 2019“ Jonavoje

  Gerbiamieji buhalterinės apskaitos,  finansų specialistai,

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB „BDO auditas ir apskaita“ maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose „Mokesčių reforma 2019 “.

  Šių mokymų metu klausytojai sužinos  apie 2019 metų mokesčių reformą. Aptarsime  naujausius mokesčių įstatymų, teisinių aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą.  Aptarsime  Darbo kodekso aktualijas, VDU skaičiavimą, ligos pašalpos už pirmas 2 dienas skaičiavimą, priedų skyrimą už kilnojamą darbą, dienpinigių ir kitų komandiruočių išlaidų apmokėjimo tvarką, mokesčių administravimo naujoves,  mokesčių   įstatymus, įskaitant GPM, VSDFV įmokas, atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

  Darbotvarkė:

  09:50 val. Dalyvių registracija

  10:00 val. Seminaras „Mokesčių reforma 2019 “ Atsakymai į klausimus, diskusijos.

  11:45 -12.00 val. Kavos pertraukėlė

  14:15 val. Pabaiga

  Dalyviams e-paštu bus atsiųsta seminaro medžiaga, išduoti  dalyvio pažymėjimai.

  Seminaro temos:

  Darbo užmokesčio apskaičiavimo, apskaitos, deklaravimo ir apmokestinimo ypatumai nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujausiems mokesčių įstatymų pakeitimams ( Darbuotojo ir darbdavio įmokų sujungimas, GPM, SODRA  tarifų taikymo naujovės, neapmokestinamosios pajamos,  NPD ir PNPD pakeitimai, įvairių praktinių situacijų aptarimas.  A ir B klasės pajamų apmokestinimas ir deklaravimas. Aptarsime ir pelno mokesčio įstatymo pakeitimus-lengvatas bei naujovės ne pelno siekiančioms organizacijoms, naujienas paramos gavėjams, pelno ir dividendų apmokestinimą,  leidžiamų ir neleidžiamų atskaitymų nustatymą, apmokestinimą ir apskaitą.

  Seminaro lektorius:

  UAB „BDO auditas ir apskaita“ apskaitos paslaugų vadovė Jurgita Čepulienė, dirbanti  personalo ir darbo užmokesčio srityje jau 17 metų.  Paskutinius 6 metus nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

  KPPAR nariams, pilnai sumokėjusiems nario mokesčius- seminaras nemokamas. Kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 45 eur Lt. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

  Maloniai prašome registruotis internetu , registracija privaloma. Informacija   telefonu 8-679 74343.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu „užregistruota“ arba  sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo  sąskaitą (įmonės kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu. Neatvykus pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

   

  Loading Map....

  Data: 2019-01-31, nuo 10:00 iki 14:15
  Kaina: 45 EUR
  Kaina rūmų nariams: nemokamai

  Vieta: UAB „Baldai jums“, Fabriko g. 3 (II a.), Jonava


Skip to content