• Mokymai Marijampolėje: „Mokesčių naujienos. GPMĮ, PVMĮ, PMĮ ir kitų teisės aktų apžvalga“

  2024  m. vasario 8d., 10:00 val. KPPAR Marijampolės filialas kviečia į mokymus „Mokesčių naujienos. GPMĮ, PVMĮ, PMĮ ir kitų teisės aktų apžvalga“.

  Seminare bus aptariama: GPMĮ pakeitimai dėl pajamų natūra. PVMĮ pakeitimai. Pelno mokesčio komentaro pakeitimai. Kitų mokestinių teisės aktų apžvalga. ESG ataskaitų rengimas kaip tai susiję su finansine apskaita. IFRS ir ESG standartai. Naujosios statistinės ataskaitos. Atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Mokymų moderatorė – lektorė:

  UAB „BDO auditas ir apskaita“ apskaitos paslaugų vadovė, partnerė  Jurgita Čepulienė, dirbanti  personalo ir darbo užmokesčio srityje jau daugiau nei 20 metų, nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis, yra Verslo žinių akademijos konferencijų pranešėja.

  Seminaras KPPA rūmų ir Sūduvos buhalterių  klubo nariams – nemokamas, kitiems – 40,00EUR

  Papildoma informacija el.paštu: dana.liukineviciene@chamber.lt arba tel.+370 618150345

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Loading Map....

  Data: 2024-02-08, nuo 10:00 iki 14:00

  Vieta: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, konferencijų salė (I aukštas) Vytauto g.22, Marijampolė., Vytauto g. 22, Marijampolė, Marijampolė

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content