• Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2017

  Gerbiamieji buhalterinės apskaitos, finansų specialistai,

  Dar vieni didelių ir mažų darbų metai pasibaigė. Daug kas padaryta, dar daugiau idėjų sukasi galvose, kuriami ateities planai. Jūs suteikiate mums galimybę nuolat tobulėti, nestovėti vietoje ir ieškoti vis naujų veiklos idėjų. Esame dėkingi Jums už tai, kad esate.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB “BDO auditas ir apskaita” maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose “Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2017”.

  Šių mokymų metu klausytojai sužinos naujausius mokesčių įstatymų, teisinių aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą. Aptarsime Darbo kodekso aktualijas, VDU skaičiavimą, mokesčių administravimą, finansinės atskaitomybės ir konsolidavimo įstatymus, mokesčių įstatymus, įskaitant GPM, PVM, VSDFV įmokas, atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

  Darbotvarkė:

  09:50 val. Dalyvių registracija

  10:00 val. Seminaras “Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2017″ Atsakymai į klausimus, diskusijos.

  11:45 -12.00 val. Kavos pertraukėlė

  14:15 val. Pabaiga

  Dalyviams bus išduota seminaro medžiaga, dalyvio pažymėjimai.

  Seminaro temos:

  • Svarbiausi klausimai rengiant finansinę atskaitomybę. Naujos ataskaitų formos. Tarpinių finansinių ataskaitų sudarymas. Naujausi mokesčių pasikeitimai: socialinis draudimas, GPM, pelno mokestis, PVM.

  • Sąskaitų planas, pasikeitimai. Kiti teisės aktai (Administracinių teisės pažeidimų kodeksas, i-VAZ, i-SAF).

  Seminaro lektorius:

  UAB “BDO auditas ir apskaita” apskaitos paslaugų vadovė Jurgita Čepulienė, dirbanti personalo ir darbo užmokesčio srityje jau 15 metų. Paskutinius 5 metus nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

  Seminaro data:

  2017 m. vasario 9 d., ketvirtadienis

  Seminaro vieta:

  UAB “Baldai jums”, Fabriko g.3, Jonava) II aukšto salė. Seminaras mokamas: KPPAR nariams – 35 Eur, kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 45 eur Lt. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

  Maloniai prašome registruotis internetu arba el. paštu dalia.sinkeviciene@chamber.lt, atsiunčiant pridėtą anketą. Informacija telefonu 8-679 74343.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo sąskaitą (įmonės kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu. Neatvykus pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

  Data: 2017-02-09, nuo 09:50 iki 14:15


Skip to content