• Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2016

  Gerbiami buhalterinės apskaitos, finansų specialistai,

  Dar vieni didelių ir mažų darbų metai pasibaigė. Daug kas padaryta, dar daugiau idėjų sukasi galvose, kuriami ateities planai. Jūs suteikiate mums galimybes nuolat tobulėti, nestovėti vietoje ir ieškoti vis naujų idėjų savo veikloje. Esame dėkingi jums už tai, kad esate. Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB BDO auditas ir apskaita, maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose “Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2016”

  Šių mokymų metu klausytojai sužinos naujausius mokesčių įstatymų, teisinių aktų pakeitimus bei verslo apskaitos standartų naujausius pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą. Aptarsime darbo kodekso aktualijas, VDU skaičiavimą, mokesčių administravimą, finansinės atskaitomybės ir konsolidavimo įstatymus, mokesčių įstatymus, įskaitant GPM, PVM, VSDFV įmokas ,atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

  Dienotvarkė:

  09:50 val. Dalyvių registracija

  10:00 val. Seminaras “Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2016″ Atsakymai į klausimus, diskusijos.

  11:45 -12.00 val. Kavos pertraukėlė

  14:15 val. Pabaiga

  Dalyviams bus išduota seminaro medžiaga, dalyvio pažymėjimai

  Seminaro temos:

  • Naujausi teisės aktų pasikeitimai ir naujausi mokesčių administratoriaus komentarai. Mokesčių administratoriaus komentarų apžvalga.

  • Naujausi mokesčių pasikeitimai.

  • Sąskaitų planas, pasikeitimai

  • Verslo apskaitos standartų pasikeitimai. Naujienos finansinės atskaitomybės sudarymui.

  Seminaro lektorius:

  BDO auditas ir apskaita, UAB mokesčių ir apskaitos konsultantė Jurgita Čepulienė, dirbanti su personalo ir darbo užmokesčio klausimais jau 14 metų. Paskutinius 4 metus nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

  Seminaro data:

  2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis

  Seminaro vieta:

  Įmonėje UAB “Baldai jums”, Fabriko g.3, Jonava) II aukšto salėje. Seminaras mokamas: KPPAR nariams – 35 Eur, kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 45 eur Lt. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

  Maloniai prašome registruotis internetu arba el. paštu dalia.sinkeviciene@chamber.lt, atsiunčiant pridėtą anketą. Informacija telefonu 8-679 74343 Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo sąskaitą (įmones kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu. Neatvykus, pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

  Data: 2016-02-11, nuo 09:50 iki 14:15


Skip to content