• Marketingo vadovų klubo susitikimas tema: „Nestandartiniai kūrybiniai sprendimai“

   

  Rugsėjo 23 d. (penktadienį) 14:00 val. kviečiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Marketingo vadovų klubo narius į susitikimą, kurio metu prisistatys naujas klubo narys MB „Prokinesis“– tai prieš aštuonerius metus įkurta vaizdo turinio verslui kūrimo paslaugas teikianti įmonė.

  MB „Prokinesis“ įkūrėjas Sigitas Čiapas savo, kaip vaizdo kūrėjo kelio pradžią, prisimena, dar kai jam būnant šešerių, pirmą juostinę skaitmeninę vaizdo kamerą kelionės metu jam padovanojo tėtis. Įdavė į rankas, sakydamas:  – „Tu – gabus, tai ir imk. Filmuosi mūsų keliones”.

  Ilgametę patirtį vaizdo turinio verslui kūrimo srityje sukaupęs Sigitas Čiapas susitikimo metu pristatys temą: „Nestandartiniai kūrybiniai sprendimai“:

  • naujausios medijų tendencijos verslui ;
  • turinio kūrimo subtilumai ;
  • „Metaverse“ ir „Web3“ bei dar tik pasirodysiantis „Omniverse“;
  • kaip turėti nuo 2 tūkst. iki 20 tūkst. nemokamo biudžeto KAS MĖNESĮ savo rinkodaros kampanijoje?;
  • Instagram kitais metais galėsime pamiršti ir nebenaudoti ?

  „Šiandien medijų verslai yra antri po industrinio dizaino pagal svarbumą. Tai yra pagrindinis verslo katalizatorius. Be dizaino nebus produkto. Be tikslios žinutės, nebus kas sužinos apie produktą. Visi jau žino, kad vaizdo klipai geriausiai veikia reklamoje. Mes kalbėsime KAM ? ir KAIP ?, ir KUR ? vaizdo klipai geriausiai tinka naudoti ir kaip naudoti auditorijai, kurią mes (MES kartu ir JŪS) siekiame užvaldyti.“, – Sigitas Čiapas.

  Susitikimas skirtas Marketingo vadovų klubo nariams ir norintiems jais tapti. Norite prisijungti prie Marketingo vadovų klubo? Susisiekime!

  Daugiau informacijos el. paštu: ingrida.kazlauskaite@chamber.lt arba telefonu: +370 660 36661.

  Loading Map....

  Data: 2022-09-23, nuo 14:00 iki 15:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content