• Marketingo vadovų klubo internetinis susitikimas „Kodėl „Growth Marketing“ tinka tavo verslui?“

  Internetinio seminaro metu susipažinsite su „Growth Hacking“ metodika, kuri leidžia atrasti didžiausią augimo potencialą. Sužinosite kaip šią metodiką pritaikyti savo verslui. Įvardinsime didžiausias internetinio marketingo klaidas bei sprendimus kaip jų išvengti. Seminaro metu taip pat apžvelgsime efektyviausias potencialių pirkėjų generavimo, konversijų optimizavimo ir išsaugojimo taktikas.

  Lektorius – Giedrius Morkūnas, Growth Hacking agentūros „Focused Serve“ bendrasavininkas, Lietuvos Marketingo Asociacijos Kauno skyriaus valdybos narys, Growth Hacking ir SEO mokymų lektorius.

  Per daugiau nei 14 metų marketinge, Giedrius dirbo su ASUS, Western Union, Canon, HP, Dove, ir kitais tarptautiniais prekių ženklais. Bendradarbiavo su Love Profero, Williams Lea Tag, Resolution ir kitomis lyderiaujančiomis internetinio marketingo agentūromis Lietuvoje bei užsienyje. Svarbiausias to privalumas – praktine patirtimi paremti mokymai. Giedrius yra „performance marketing“ atstovas ir sėkmę matuoja pagal apskaičiuojamą naudą įmonei, tad mokymuose didelis dėmesys skiriamas analitikai ir efektyvumo apskaičiavimui.

   

  Dėmesio! Seminaras skirtas TIK Marketingo vadovų klubo nariams.

  Jeigu norite tapti Marketingo vadovų klubo nariu susisiekite su šio klubo koordinatore Joana Daubaraite el. paštu joana.daubaraite@chamber.lt arba telefonu +370 614 55855

  Registruokitės ir likus diena iki renginio atsiųsime Jums prisijungimo nuorodą.

  Data: 2020-04-09, nuo 15:00 iki 16:30

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content