• Marketingo vadovų klubo susitikimas „Organiškas marketingas“

  Marketingo vadovų klubas narius kviečia į susitikimą AB „Volfas Engelman“, kur po ekskursijos ir degustacijos dalyvių lauks pokalbis su Volfas Engelman marketingo vadovu Mantu Matukaičiu. Mantas Matukaitis praėjusiais metais išrinktas „Metų CMO 2019“.

  „Marketingas tampa svarbiausia (pirmine) funkcija vertės kūrimo grandinėje, kur šalia prekės ženklų vertės vis didesnį vaidmenį pradeda vaidinti įmonės, kaip socialiai atsakingo verslo ir patrauklaus darbdavio įvaizdis (didėja vidinio marketingo įmonėje svarba). Marketingas, kaip profesija įvaizdžio prasme yra šiek tiek nukentėjusi dėl “fake storytelling’o”, per daug žadančių žinučių (overpromising) ir trumpalaikės naudos kampanijų. Tad įmonėje mes naudojame terminą “organiškas marketingas/ komunikacija”. Tai reiškia, kad vengiame kurti nebūtas istorijas, o pažadus vartotojams statome ant tvirtų vertybinių, funkcinių ar racionalių pamatų (kuriais patys tikime, vadovaujamės ar galime įrodyti). Mūsų skaičiai rodo, jog šis “organiško marketingo” modelis veikia.“,- sako „Metų CMO 2019“ Mantas Matukaitis.

  Pokalbį moderuos Saulius Kazlauskas – marketingo strategas ir reklamos kūrėjas, turintis virš 20 metų įvairiapusės patirties marketingo srityje (vadovaujantis darbas tarptautinėse kompanijose, vadovavimas Lietuvos Marketingo Asociacijai, lektorystė universitete, konsultaciniai ir kūrybiniai projektai ir kt.).

  Dalyvavimas renginyje mokamas (už ekskursiją ir degustaciją), kaina priklausomai nuo dalyvių skaičiaus gali svyruoti nuo 12 iki 20 Eur/asmeniui.

  Susitikime kviečiame dalyvauti marketingo vadovų klubo narius ir norinčius jais tapti. Daugiau informacijos el. paštu joana.daubaraite@chamber.lt ir tel. +370 614 55855.

  Išankstinė registracija į renginį – būtina. Vietų skaičius ribotas. Neužsiregistravę dalyviai į renginį bus neįleidžiami.

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Svarbi informacija dėl COVID-19:

  DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų. Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

   

   

  Loading Map....

  Data: 2020-10-22, nuo 14:30 iki 18:00
  Registracijos pabaiga: 2020-10-21 23:59:00

  Vieta: Volfas Engelman Studija, Kaunakiemio g. 2, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content