• Marketingo vadovų klubo susitikimas „LinkedIn galimybės verslui“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marketingo vadovų klubo susitikime kalbėsime apie LinkedIn galimybes ir kaip jas išnaudoti verslo sėkmei.

  Susitikime savo patirtimi dalinsis Karolis Rimkus. LinkedIn jis vienas aktyviausių lietuvių, kurio įrašus seka ~17 000 žmonių. Karolis vadovauja socialinių tinklų komunikacijos agentūrai Caption, padedančiai Lietuvos ir užsienio įmonėms bei prekių ženklams siekti rezultatų socialiniuose tinkluose. “Aktyvumas LinkedIn’e man padeda gauti kvietimų skaityti pranešimus, vesti paskaitas, konsultuoti ir parduoti paslaugas,” – save trečiuoju asmeniu cituoja pranešėjas.

  Kaip įmonės vadovui, padeda rasti darbuotojus, megzti partnerystes ir inicijuoti pokalbius su klientais, kurie, dėka matytos komunikacijos, jau spaudžia ranką su gerom išankstinėm nuostatom. Matau, kaip tai amazing, todėl visa dūšia noriu padėti LinkedIn galimybes išnaudoti ir kitiems. Pasidalinsiu, kaip 60% naujų klientų, į Caption pritrauktų 2019 metais, atėjo dėl mūsų komunikacijos LinkedIn; kaip kurti įmonės įvaizdį šioje platformoje ir kaip teisingai personal brandintis.”

   

   

   

   

   

  Susitikime kviečiame dalyvauti Marketingo vadovų klubo narius ir norinčius jais tapti. Iš įmonės registruotis prašome po vieną asmenį.

  Jeigu turite klausimų dėl dalyvavimo renginyje ar narystės Marketingo vadovų klube – susisiekite el. paštu joana.daubaraite@chamber.lt.

   

  Loading Map....

  Data: 2020-03-05, nuo 14:00 iki 16:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vytauto pr. 29 (II a.), Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content