• Marketingo vadovų klubo susitikimas ir apsilankymas leidykloje „Jūsų Flintas“

  Marketingo vadovų klubo narius kviečiame dalyvauti klubo susitikime, kurio metu lankysimės leidykloje „Jūsų Flintas“.

  Leidyklos įkūrėjas Renaldas Juškevičius buvo ledų fabriko savininkas ir sumanė, kad gerai būtų turėti žurnalą „Flintas“, kuris reklamuotų to paties pavadinimo ledus ir būtų pirmas leidinys, kurį pardavinėtų ne tik spaudos platinimo vietose, bet ir ledų vežimėliuose. „Flinto“ ledų fabrikas XXI amžiaus nesulaukė, tačiau leidykla sėkmingai gyvuoja iki šiol. Šiuo metu leidykla leidžia 8  žurnalus: „Flintas“, „Su P.E.R.“, „Nykštukas, „Kutis“, „Kiškutis Mikutis“ „Smegenūzai“, „Super TOP“, „Miau mados namai“, o žurnalai „Kutis“, „Kiškutis Mikutis“ ,“Nykštukas“, „Miau mados namai“ ir „Su P.E.R.“ gali vadintis tarptautiniais, nes yra leidžiami ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje užsienio šalių.

  Po apsilankymo leidykloje (trukmė ~ 1 valanda) planuojame susitikimą perkelti į kavinės aplinką, kurioje ne tik galėsime pabendrauti, bet ir pasikalbėti apie įkvepiančias knygas, todėl prigriebkite labiausiai Jus įkvėpusią knygą ir pasiruoškite trumpai ją pristatyti.

   

  Susitikimas skirtas Marketingo vadovų klubo nariams ir norintiems jais tapti. Norite prisijungti prie Marketingo vadovų klubo? Susisiekime!

  Daugiau informacijos el. paštu joana.svencickiene@chamber.lt arba telefonu +370 614 55855.

   

  Loading Map....

  Data: 2022-06-03, nuo 14:00 iki 17:00
  Registracijos pabaiga: 2022-06-02 12:00:00

  Vieta: Leidykla „Jūsų Flintas“, M. Daukšos g. 30, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content