• Marketingo vadovų klubo susitikimas

  Pirmomis rugsėjo dienomis Marketingo vadovų klubo nariai kviečiami į susitikimą. Šis susitikimas bus kitoks nei įprasta, ne tik dėl privalomų dėvėti apsauginių veido kaukių, bet ir dėl erdvių.

  Susitikimas numatomas 2020 09 10 (ketvirtadienį) 15 val. Jeigu mums švies saulė – susitiksime ir savo marketingo (ne)sėkmės istorijomis pasidalinsime Raudondvaryje, kur gryname ore ir plyname lauke rasime daug erdvės naujoms mintims ir idėjoms.

  Vėliau susitikimą perkelsime į Raudondvario plentą, Kaune, kur įsikūrusi klubo narės Ingridos Kučmej-Umbrasienės vadovaujama įmonė UAB “AMG grupė”. UAB “AMG grupė” įkurta 2006 metais ir yra sėkmingai auganti reklamos gamybos įmonė, investuojanti į modernią gamybos įrangą. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – plataus formato spauda bei paslaugos skirtos vizualinei reklamai bei interjerui.

  Susitikime dalinsimės savo marketingo (komunikacijos, reklamos, iniciatyvos ir pan.) istorijomis, todėl kviečiame pasiruošti visus pasidalinti (pasidalinimo trukmė apie 10 min.) SAVO istorija.

  Registracija į susitikimą el. paštu joana.daubaraite@chamber.lt

   

  Data: 2020-09-10, nuo 15:00 iki 18:00


Skip to content