• Marketingo vadovų klubo produktyvaus kūrybiškumo popietė su dr. Ieva Martinaityte

  Kūrybinis mąstymas verslui padeda išgyventi krizes, augti ir išsiskirti. Pasaulio ekonomikos forumas (2020) patvirtino, jog kūrybiškumas tampa pagrindine XXI a. darbuotojo kompetencija. Dažnai kalbame apie kūrybiškumą mene, bet kas yra kūrybiškumas versle? Kokiose situacijose verta ieškoti kūrybinių sprendimų? Kaip galima ugdyti kūrybinį mąstymą? Kur ir kaip semtis naujų idėjų, kai atrodo jog išeities nėra? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus bei praktinės užduotys interaktyvios kūrybinės popietės metu.

  Produktyvaus kūrybiškumo popietę ves dr. Ieva Martinaitytė.

  Ieva yra kūrybiškumo organizacijose ekspertė, tyrėja, kūrybiškumo laboratorijos – CreativityLab įkūrėja bei vadovė.

  CreativityLab misija yra skatinti kiekvieną žmogų atrasti savo kūrybiškumo potencialą, tobulinti kūrybinio mąstymo įgūdžius, ugdyti kūrybiškus lyderius bei organizacijas.

  Ieva yra Rytų Anglijos Universiteto dėstytoja, daugiau nei 10 metų tiria kūrybinio mąstymo psichologiją ir elgesį organizacijose. Jos tyrimų rezultatus išspausdino elitiniai vadybos mokslo leidiniai pasaulyje Journal of Organizational Behaviour, Journal of Management and Journal of Occupational and Organisational Psychology. Ieva skaitė paskaitas Universitetiniame Londono Koledže (angl., University College London), Kembridžo Universitete (angl., University of Cambridge); dalyvavo kaip pranešėja mokslinėse bei praktinėse konferencijose JAV ir Europoje. Šiuo metu Ieva veda individualias bei komandines kūrybinio mąstymo sesijas Anglijoje ir Lietuvoje.

   

   

  Marketingo vadovų klubo produktyvaus kūrybiškumo popietė su dr. Ieva Martinaityte skirta marketingo vadovų klubo nariams ir norintiems prie jo prisijungti.

  Daugiau informacijos el. paštu joana.daubaraite@chamber.lt arba telefonu +370 614 55855.

  Data: 2020-12-16, nuo 15:00 iki 17:00
  Registracijos pabaiga: 2020-12-16 08:05:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content