• Marketingo vadovų klubo nuotolinis susitikimas „Rinkodaros naujienos ir inovatyvi komunikacija. Kaip parduoti be reklamos?“

  Marketingo vadovų klubo narius ir norinčius prie jo prisijungti kviečiame dalyvauti seminare „Rinkodaros naujienos ir inovatyvi komunikacija. Kaip parduoti be reklamos?“.

  Seminare bus apžvelgiamos naujausios komunikacijos ir rinkodaros tendencijos, jų strategijos ir taikymas. Seminaro metu gausite naudingus įrankius ir patarimus, kaip komunikuoti tam, kad parduoti be tūkstantinių investicijų reklamai.

   

  Pranešėja – Kristina Horoman, tarptautinio lygio rinkodaros ir tvarumo komunikacijos ekspertė, beveik dešimtmetį dirbanti su startuoliais, organizacijomis ir privačių prekinių ženklų įvaizdžiu online ir offline. “Blue Whale Studio” (ang. Mėlynojo banginio) komunikacijos ir marketingo studijos įkūrėja, tvaraus verslo šalininkė ir trijų mažylių mama. Įmonės pavadinimas gimė kartu su misija savo kompetencija prisidėti prie planetos gerovės – padedant verslams augti puoselėjant tas pačias vertybes ir prisidedant prie plastiko mažinimo vandenynuose – tam skiria dalį įmonės pelno.
  Neseniai grįžusi iš Ispanijos, nuo šiol savo žiniomis dalinasi ir vykdo veiklą gimtinėje, teikdama prioritetą Lietuviškų prekinių ženklų sėkmės skatinimui.

   

   

  Nuotrauka Justinos Milkos.

   

  Susitikimas vyks ZOOM platformoje. Užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

  Susitikimas skirtas Marketingo vadovų klubo nariams ir norintiems jais tapti. Norite prisijungti prie Marketingo vadovų klubo? Susisiekime!

  Daugiau informacijos el. paštu joana.svencickiene@chamber.lt arba telefonu +370 614 55855.

  Data: 2022-03-10, nuo 15:00 iki 16:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content