• Marketingo vadovų klubo internetinis susitikimas „Socialinių tinklų apžvalga ir tikslinės auditorijos pažinimas arba kam, kur ir kaip komunikuoti“

  Marketingo vadovų klubo narius kviečiame į susitikimą, kurio metu kalbėsime apie tikslines auditorijas, populiariausius socialinius tinklus ir Facebook turinio kūrimą.

  Seminaro pranešimą sudarys trys temos:

  1. Tikslinės auditorijos pažinimas (kam?)
  2. Populiariausių soc. tinklų apžvalga (kur?)
  3. Facebook turinio kūrimas ir reklamų valdymas (ką ir kaip?)

   

  Pranešėjas – Simonas Naudžius, tarptautiniu lygiu sertifikuotas marketingo vadovas, turintis 10-ies metų rinkodaros bei pardavimų patirtį. Skaitmeninio marketingo agentūros „Rocket Science Baltics“ bendraįkūrėjas ir projektų vadovas, SEO/SEM, PPC (Google, Facebook) reklamos specialistas. 

  „Dirbęs tiek mažose įmonėse tiek pasaulinėse korporacijose, įgijau patirties, kuria noriu pasidalinti su verslais ir padėti jiems augti išnaudojant elektronines galimybes. Padedu verslams pasitelkti duomenis ir jų pagrindu priimti veiksmingiausius marketingo sprendimus, valdyti biudžeto atsiperkamumą ir investicijas.“, – sako Simonas.

   

   

  Renginys skirtas TIK Marketingo vadovų klubo nariams.

  Jeigu norite tapti Marketingo vadovų klubo nariu susisiekite su šio klubo koordinatore Joana Daubaraite el. paštu joana.daubaraite@chamber.lt arba telefonu +370 614 55855.

  Registruokitės ir prieš renginį atsiųsime Jums prisijungimo nuorodą.

  Data: 2020-06-11, nuo 13:00 iki 15:00
  Registracijos pabaiga: 2020-06-10 17:00:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content