• Marketingo vadovų klubas: Rinkodaros auditas – ar verta investuoti laiką ir išteklius?

  Mieli Marketingo vadovų klubo nariai,

  Kviečiame Jus į klubo susitikimą

  Rinkodaros auditas – ar verta investuoti laiką ir išteklius?

  Susitikimas vyks Kauno PPA rūmuose, K. Donelaičio g. 8, Kaunas

  2016 m. balandžio 12 d. 18:00 val.

  Jei siekiate žinoti, kiek jūsų organizacijos rinkodaros procesai ir veiklos padeda siekti įmonės strateginių tikslų, jei turite abejonių dėl savo rinkodaros komandos kompetencijų, struktūros ar rezultatų efektyvumo, tuomet rinkodaros auditas bus naudingas įrankis, kuris suteiks daug vertingos informacijos.

  Pranešime bus kalbama apie tai, kas yra rinkodaros auditas, koks yra rinkodaros audito tikslas ir procesas, kaip jį efektyviai atlikti, kuo skiriasi išorinis ir vidinis rinkodaros auditas.

  Susitikimo svečiai:

  Ramūnas Gaukštas – “CRC Consulting” vyr. verslo konsultantas yra sukaupęs daugiau nei 12 metų vadovaujančio darbo patirtį rinkodaros bei pardavimų srityse tarptautinėse ir Lietuvos įmonėse, 5 metus konsultuoja įmones rinkodaros, pardavimų, prekinių ženklų vystymo bei strateginio valdymo klausimais. Per savo konsultacinę ir darbinę praktiką Ramūnas Gaukštas yra atlikęs rinkodaros auditus tiek B2C, tiek B2B srities įmonėse.

  Lineta Ramonienė – Organizacijų konsultavimo modulio ISM Vadovų magistrantūroje vadovė. Ji jau dešimt metų veda mokymus ir konsultuoja įvairių šalių organizacijas verslo strategijos ir rinkodaros klausimais. Daktarė (vadybos specializacija, ISM vadybos ir ekonomikos universitetas), vadybos magistrė, MBA (vadybos ir strategijos specializacija, Eastern University (JAV)). Stažavosi IESE Business School (Ispanija), University of Chicago Booth School (JAV), University of South Florida (JAV), University of Leuven (Belgija), University of Twente (Nyderlandai) ir kitose pasaulio verslo mokyklose. Ji yra vizituojanti profesorė skirtinguose užsienio universitetuose. Lineta yra JAV rinkodaros asociacijos (AMA) narė bei keleto įmonių bendraturtė ir valdybos narė.

  DĖMESIO! Prašome visus, ketinančius dalyvauti susitikime, registruotis el. paštu marketingo.klubas@chamber.lt

  Pagarbiai,

  KPPAR Marketingo vadovų klubo valdyba

  Data: 2016-04-12, nuo 18:00 iki 20:00


Skip to content