• Marketingo vadovų klubas: Įtaigi prisistatymo kalba

  Mieli Marketingo vadovų klubo nariai,

  Kviečiame Jus į klubo susitikimą

  RAKTAS Į SĖKMĘ VERSLE – ĮTAIGI PRISISTATYMO KALBA

  Susitikimas vyks Kauno PPA rūmuose, K. Donelaičio g. 8, Kaunas

  Šį kartą KETVIRTADIENĮ, 2016 m. sausio 14 d., , 18:00 val.

  Kaip dažnai sulaukiate klausimo “kuo jūs užsiimate?”, “kokį produktą/paslaugą siūlote?”, “kuo išskirtinis jūsų produktas?”. Vienas esminių sėkmės veiksnių versle (ir gyvenime) – prisistatymas, kalbėjimas viešai, gebėjimas aiškiai ir argumentuotai dėstyti savo mintis. Dažnai sutikę svarbų žmogų turime vos keletą minučių pokalbiui ir per šį laiką siekiame jį įtikinti pirkti mūsų produktą, investuoti į įmonę ar sudominti savo idėja. Deja, net ir toks trumpas viešasis pasisakymas dažnam iš mūsų tampa iššūkiu: pila prakaitas, galva lyg ištuštėja, liežuvis stingsta, ima trūkti oro…

  Gebėjimas bendrauti ir įtaigiai kalbėti nėra įgimtas – jis ugdomas visą gyvenimą. Tobulinsime praktinius įgūdžius, kaip nedaugžodžiaujant pasakyti esmę, kaip sudominti, nuo ko pradėti, kaip pristatyti save, produktą, paslaugą, įmonę.

  • Trumpoji viešoji kalba – 30 sekundžių “šlovės”
  • Kaip paruošti trumpąjį prisistatymą, kuris atspindi mano stipriausiąjį “aš”
  • Koks turi būti kalbos turinys ir struktūra
  • Kaip trumpai pristatyti save, produktą/ paslaugą, įmonę
  • Kaip pasiruošti viešajai kalbai – svarbios detalės

  Praktiniais patarimais dalinsis ir į Jūsų klausimus mielai atsakys darbuotojų ugdymo srityje dirbančios UAB “Alfa idėjos ir technologijos” specialistės:

  Dr. Rūta Klimašauskienė – lektorė, sertifikuota koučingo specialistė, kūrybingumo ugdymo konsultantė, socialinių mokslų daktarė. Nuolat gilinasi į psichologijos ir neuromokslo naujoves.

  Danguolė Kraskauskienė – profesionali mokymų lektorė, nuo 2005 m. vedanti profesinius bei įvairios tematikos saviugdos mokymus. Unikalios programos, skirtos viešosios kalbos įgūdžiams vystyti, autorė. Sertifikuota koučingo specialistė. Blogo, skirto saviugdai, autorė.

  DĖMESIO! Prašome visus, ketinančius dalyvauti susitikime, registruotis el. paštu marketingo.klubas@chamber.lt

  Pagarbiai,

  KPPAR Marketingo vadovų klubo valdyba

  Data: 2016-01-14, nuo 18:00 iki 20:00


Skip to content