• Marketingo vadovų klubas

  Šiandien jau niekas neabejoja, kad sėkmę įvairiose gyvenimo srityse labiau įtakoja ne IQ, kurio uoliai mokomės nuo mažumės, bet EQ – emocinis intelektas. Ko gero, tikrai svarbiau mokėti spręsti ne algebros, bet gyvenimo uždavinius.

  Taip, kaip kūno intelekto lavinimui reikalingi treniruokliai ar jogos asanos, kaip IQ lavinimui reikalingi kryžiažodžiai ar kognityviniai metodai, taip ir EQ lavinimui reikalingi įrankiai. Ir kažkodėl vien perskaityti D. Goleman’o knygą “Emocinis Intelektas” ar sudalyvauti seminare ta tema nepakanka. Gyvenimo uždavinių sprendimas nuo to nepalengvėja…

  TAPINGAS (EFT) – unikalus metodas emocinio intelekto lavinimui, stebinantis savo paprastumu ir efektyvumu. Net tai, kad pati procedūra atrodo keistai ir kartais baisiai protingas protas nenori patikėti tokiais, atrodytų, per paprastais dalykais, tai visiškai netrukdo tapingui veikti. Pasauliniai saviugdos guru Paul McKenna ir Jack Canfield rekomenduoja šį metodą, o Wayne Dyer apie jį yra pasakęs: “Padėkite į šoną skepticizmą, tai tikrai veikia, išbandykite”.

  Rytų medicinos ir vakarų psichologijos tandemas TAPINGAS – tai unikali emocijų, minčių ir net nuostatų valdymo, neutralizavimo, transformavimo metodika, kurią sykį išmokus ir reguliariai naudojant, gyvenimo uždaviniai sprendžiami paprasčiau, o pasaulis tampa žymiai draugiškesne ir saugesne vieta būti.

  Tokį emocijų higienos įrankį verta turėti kiekvienam.

  TAPINGO STUDIJOS organizuojami reguliarūs susitikimai – tai tikrų tikriausios minčių ir emocijų keitimo dirbtuvės. O individualios sesijos padeda išspręsti gilias vidines problemas, neretai kelios sesijos atstoja ilgus metus trunkančią psichoterapiją.

  Marketingo vadovų klubo narius susipažinti su galingu savipagalbos įrankiu TAPINGU kviečia tapingo instruktorė Sandra Varanavičė.

  Susitikimo data: vasario 10 d. 17:30 val.

  Vieta: svečiuose pas klubo narį – naujame Kauno kolegijos studijų centre, Pramonės pr. 22A. Įėjimas prie pat “stiklinio tilto”, jį tikrai pamatysite važiuodami gatve. 17.30 val. pastato durys jau bus užrakintos, tačiau mes Jus pasitiksime.

  Apie lektorę:

  Sandra Varanavičė yra mokymų trenerė, tarptautinės asociacijos AAMET sertifikuota EFT (tapingo) praktikė, “Society of NLP” licenzijuota NLP praktikė, Vytauto Didžiojo universitete įgijusi sociologijos, Kauno technologijos universitete – marketingo specialybę. Apie 10 metų dirbo farmacinėse bendrovėse. Šiuo metu yra VšĮ “Tapingo Studija” steigėja ir vadovė. Augina tris vaikus.

  “Sveikatinimo idėjos man labai priimtinos, o štai tapingas visiškai atitinka mano pasaulėžiūrą: jokių cheminių ir chirurginių intrevencijų, natūralu, paprasta ir saugu, net ekologiška”, – sako Sandra.

  Su didžiuliu pašaukimu dabar dalinasi įgytomis žiniomis ir patirtimi, organizuoja emocijų higienos ir emocinio intelekto lavinimo mokymus: seminarus, grupinius užsiėmimus, konsultuoja individualiai.

  www.tapingas.lt

  www.facebook.com/tapingas


  Data: 2015-02-10, nuo 17:30 iki 19:00


Skip to content