• Marketingo vadovų klubas

  Mieli Marketingo vadovų klubo nariai,

  Kviečiame Jus į klubo susitikimą

  Marketingo naujovės: “SurveyJazz” ir “CloudMaker”

  Susitikimas vyks Kauno PPA rūmuose,

  K. Donelaičio g. 8, Kaunas

  2015 m. gegužės 12 d., 18:00 val.

  “SurveyJazz” – naujos kartos apklausų įrankis, leidžiantis atlikti asmenines apklausas arba interviu be popierinių anketų. Planšeto arba išmanaus telefono pagalba galite pildyti anketas patogiai ir greitai, bet kurioje vietoje, nepriklausomai nuo to, ar ten veikia interneto ryšys, ar ne. Iš karto galite matyti anketų rezultatų suvestines, o jei turite apklausėjų komandą – realiu laiku galite sekti anketų pildymo progresą, matyti maršrutus, kuriais juda apklausas atliekantys darbuotojai. SurveyJazz yra modernus apklausų įrankis, smarkiai padidinantis surenkamos informacijos patikimumą, operatyvumą, leidžiantis atsisakyti popieriaus ir pagerinantis jūsų įvaizdį.

  Pranešėjas: Saulius Kaukėnas, UAB “Agmis” direktorius. Informacinių technologijų bei marketingo srityje dirba daugiau nei 15 metų. Marketingo ir pardavimų srityje Saulius turi didelę patirtį rinkos analizės, produktų kūrimo, e-komercijos, produktų įvaizdžio kūrimo, reklamos, internetinio marketingo, kainodaros, pardavimų valdymo, licencijavimo ir partizaninio marketingo srityse. Saulius turi patirties dirbant tiek su Lietuvos, tiek su Vakarų Europos bei JAV rinkomis, yra dalyvavęs daugelyje tarptautinių parodų JAV, Vokietijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse, marketingo klausimais yra konsultavęs kitas Lietuvos kompanijas.

  “CloudMaker” – tai netradicinės reklamos sprendimas įmonėms ir originalus šventės atributas asmeniniams vakarėliams. Pageidaujamas debesį primenantis simbolis pagaminamas iš oro, helio, vandens ir putų mišinio. Priklausomai nuo logotipo, per minutę į orą paleidžiama nuo 2 iki 6 “CloudMaker” debesų. Esant palankioms oro sąlygoms jie gali skristi iki 10 km ir kilti iki 1,5 km aukščio. Šiuos debesis galima naudoti tiek lauke, tiek viduje. Debesys yra lengvai suyrantys, nekenkia nei gamtai, nei odai.

  Naujovę pristatys ir vaizdžiai pademonstruos Marketingo vadovų klubo narys Paulius Kazakauskas.

  DĖMESIO! Prašome visus, ketinančius dalyvauti susitikime, registruotis el. paštu marketingo.klubas@chamber.lt

  Pagarbiai,

  KPPAR Marketingo vadovų klubo valdyba

  Data: 2015-05-12, nuo 18:00 iki 20:00


Skip to content