• Marketingo klubo susitikimas žirgyne „Zorro žirgai“: „Kuo susiję žirgai ir marketingas?“

  Liepos 27 d. (ketvirtadienį), 16:00 val. Marketingo vadovų klubas kviečia narius į vasarišką susitikimą, kuris vyks žirgyne „Zorro žirgai” (https://www.facebook.com/ZorroZirgai). 

  Žirgynas„Zorro žirgai“ – unikalus ir vienintelis toks žirgynas Lietuvoje, išsiskiriantis savo organizuojamais viduramžių laikus menančiais pasirodymais su tikrais, rekonstruotais to laikmečio šarvais ir apdarais. Savo išskirtiniais pasirodymais džiugina ir Kauno Hanza dienos renginio žiūrovus, susirinkusius į viduramžių laikų inscenizacijas.

  Žirgyno „Zorro žirgai“ įkūrėja ir puoselėtoja Kotryna Nida Mikelskaitė iš arčiau supažindins su žirgynu, jo išskirtinumu, jame gyvenančiais skirtingų veislių žirgais, papasakos apie jų gyvenimą – džiaugsmus ir vargus, bei pristatys temą „Kuo susiję žirgai su marketingu?“.

  „Tai puiki priemonė parduoti pačius įvairiausius produktus – nuo maisto iki mobiliųjų telefonų, renginių ir kitų pramogų. Kad ir kaip bebūtų, žirgai visada savo grožiu ir elegancija patraukia dėmesį“, – savo įžvalgomis dalinasi Kotryna Nida Mikelskaitė. Apie tai plačiau bus diskutuojama Marketingo vadovų klubo susitikimo metu.

  Be įvairių renginių, šiame žirgyne vyksta edukacijos, fotosesijos. Čia gyvena laimingi žirgai, ožkos, vištos ir keletas kačių. Netrukus jame atsiras ir naujų gyventojų – žirgyne pradedama veisti ispaniškus žirgus.

  Su savimi, į svečius pas žirgyno gyventojus, maloniai prašome pasiimti lauknešėlį su gardžiomis morkytėmis – gyvūnams paskanauti. Žirgams galima morkos ir džiovinta juoda duona (kur nuo kepalo lieka galiukai, bet negalimas joks pelėsis!!!!) .

  Apranga ir avalynė: laisvalaikio kaimiška. Jei palis – būtini botai. Jei sausa – tuomet sportiniai bateliai, džinsai. Bus galimybė ir pajodinėti žirgais.

  Renginio trukmė: ~ 2 val.

  Renginio vieta: Žirgynas„Zorro žirgai“, Aukštažio g.  1, Garliava, Kauno r. Keliuko į kurį reikės įsukti koordinatės:  (54.8149925, 23.8801112) Juo važiuoti kol privažiuosite vartus, ten Jus pasitiksime.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis: el. paštu: ingrida.kazlauskaite@chamber.lt arba telefonu: +370 660 36661.

   

   

   

  Data: 2023-07-27, nuo 16:00 iki 18:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content