• Marketingo vadovų klubo retro susitikimas „Classic Car Loft”

   

  Gegužės 25 d., 15:00 val. Kauno PPA rūmuose veikiantis Marketingo vadovų klubas kviečia klubo narius, bei kitus Rūmų bendruomenės narius svečio teisėmis, į susitikimą, kuris bus ypatingai įdomus tiems, kas dievina retro muziką ir šokius, Elvį Preslį, amerikietišką kiną ir automobilius. Daugelis net ir kauniečių tikriausiai nežino, kad unikalios senovinių automobilių restauravimo dirbtuvės yra įsikūrusios būtent Kaune. Tad Marketingo vadovų klubas kviečia aplankyti šią ypatingą vietą – „Classic Car Loft”, Kaune!

  „Classic Car Loft” įmonė jau daugelį metų specializuojasi  aukščiausios kokybės senovinių automobilių restauravimo paslaugų srityje, savo paslaugas teikia klientams iš viso pasaulio.

  Tad susitikimo metu „Classic Car Loft” įkūrėjas, savininkas Šarūnas Zitkevičius svečiams pristatys kolekcinius automobilius, surengs ekskursiją po dirbtuves, kurios savo dydžiu nustelbia kitas automobilių dirbtuves ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje ir lygiuojasi į aukščiausius pasaulinius automobilių restauravimo standartus. 

  Kauno PPA rūmų Marketingo vadovų klubo nariai turės progą pamatyti visą automobilio restauravimo procesą, taip pat turės galimybę pamatyti dešimtis senovinių automobilių po vienu stogu.

  Renginio trukmė: ~ 2 val.

  Renginio vietos adresas: bus atsiųstas patvirtinus dalyvavimą.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas.

  Marketingo klubo nariams registracijos anketa  ČIA

  Svečio teisėmis norintiems dalyvauti klubo susitikime, dalyvavimo registracija tvirtinama TIK susisiekus kontaktais: el. paštu: ingrida.kazlauskaite@chamber.lt arba telefonu: +370 660 36661.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis: el. paštu: ingrida.kazlauskaite@chamber.lt arba telefonu: +370 660 36661.

  Data: 2023-05-25, nuo 15:00 iki 17:00


Skip to content