• Marketingo klubas kviečia į susitikimą: „Pamačiau, (ne)supratau, išverčiau: Trumpai apie multimodaliąją medijų terpę.“

   

  Vasario 09 d., 16:00 val. maloniai kviečiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Marketingo vadovų klubo narius į susitikimą tema: „Pamačiau, (ne)supratau, išverčiau: Trumpai apie multimodaliąją medijų terpę“.

  Persisotinus medijų, su kuriomis ir keliame, ir gulame, net nesusimąstome kaip jos gimsta, kas už jų slepiasi ir kiek sluoksnių (kaip sakė Šrekas apie save) slypi jų gelmėse. Medijų gausa, skirtingi jų kūrimo būdai, pvz. animacinių veikėjų kūrimas, medijų vertimo modų įvairovė, pvz., subtitravimas, užklotinis vertimas, SKN ir t.t., kelia iššūkių ne tik kūrėjams, siekiantiems pritraukti auditoriją, bet ir transliuotojams ar vertėjams, kurie privalo prieinamai pateikti medijų produktą galutiniam vartotojui. Galiausiai, net nežinome ar medijos yra pasiekiamos visiems, kaip medijų produktus padaryti patrauklesnius, sukuriant tobulas mizanscenas, įtraukiant visus multimodalumo aspektus.

  Susitikimo metu UAB „Bella Verba“ direktorė Lina Abraitienė plačiau pristatys:

  – kokias vertimo modas ir būdus gali pasiūlyti koja kojon su technologijomis einantis vertėjas šiandien pasitelkdamas daugialypes terpes;

  – kaip vertėjas dalyvaudamas kūrimo procese prisideda prie kuriamos produkto vertės;

  – kaip atitikti šiandieninės rinkos poreikius.

  Pranešėja – UAB „Bella Verba“ direktorė Lina Abraitienė

  Renginys skirtas tik klubo nariams. Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Daugiau informacijos el. paštu: ingrida.kazlauskaite@chamber.lt arba telefonu: +370 660 36661.

  Jeigu jaučiate peršalimo simptomus, labai prašome renginyje dėvėti apsaugines veido kaukes ar respiratorius. Saugokime vieni kitus! Dėkojame už Jūsų supratingumą.

  Loading Map....

  Data: 2023-02-09, nuo 16:00 iki 17:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content