• Marijampolės filialas kviečia KPPAR narius į susitikimą Birštone

  Gerbiami nariai,

  Kviečiame Jus ir Jūsų kolegas gegužės 10 d., 15.30 val., susitikti Birštone! Susitikimo metu ne tik turėsite galimybę pabendrauti neformalioje aplinkoje, bet ir pasisemti puikių įspūdžiu plaukiant laivu ,,Algirdas“.

  Kelionės metu grožėsimės ne tik mūsų gamta, bet ir mėgausimės Prienuose gamintais kibinais bei naminiu sultiniu.

  Plaukimo laivu kaina su maitinimu – 10 eur/asm.

  Renginio programa:

  15.00 – 15.30 val. – Svečių pasitikimas Birštono prieplaukoje (Algirdo g. 22, Birštonas).

  15.30 – 17.30val. – Plaukimas laivu „Algirdas“ maršrutu Birštonas-Prienai-Birštonas.

  Plaukiant maršrutu Birštonas-Prienai susipažinsite su vaizdingu Didžiųjų Nemuno kilpų kraštovaizdžiu. Plaukiant laivu patartina dairytis ir stebėti gamtą, upės slėnį, pakrantes, šlaitus. Ruože tarp Prienų miesto ir Lengveniškių kaimo plaukiama pro salas, kurias yra pamėgę paukščiai. Salose nuo ankstyvo pavasario šurmuliuoja daugybė upės salas pamėgusių ir čia perinčių ančių, kirų, pempių, kirlikų, garnių, kormoranų, gulbių, upinių ir mažųjų žuvėdrų, raudonkojų tulikų. Ši vietovė yra Nemuno kilpų regioninio parko Didžiųjų Nemuno kilpų hidrografinio draustinio dalis. Tai itin svarbi teritorija, skirta išsaugoti retas Upinės žuvėdros ir Mažosios žuvėdros rūšis. Priplaukus Prienų miestą gausu lankomų objektų matomų iš vandens: buvęs Prienų karinis miestelis, sakurų sodas, Žiburio kalnelis, Kęstučio paminklas, Greimų tiltas, Prienų piliavietė ir dvarvietė bei riba Suvalkija-Dzūkija. Vieta, kurioje vienu metu gali pasijusti esąs ir suvalkietis, ir dzūkas.

  *Būtina išankstinė registracija.

  Registracija vyksta iki 2024  gegužės 8 d.

  Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į KPPAR Marijampolės filialo direktorę Kristiną Grigę tel. nr.:  +370 605 09 014 arba el. paštu: kristina.grige@chamber.lt 

  Loading Map....

  Data: 2024-05-10, nuo 15:00 iki 17:30
  Registracijos pabaiga: 2024-05-08 17:00:00

  Vieta: Birštono prieplauka, Algirdo g. 22, Birštonas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content