• Kvietimas į nemokamą renginį apie asmeninius finansus su AB „Swedbank“

  Kai žmonės pradeda kalbėti apie pinigus, tema dažnai apauga įvairiais stereotipais ir mitais. Skeptikai ironiškai mesteli, jog pinigai šiais laikais daugeliui tapo kone gyvenimo prasme ir siekiamybe. Realistai tvirtina, kad pinigai patys savaime negali būti tikslas, o tik priemonė tikslams pasiekti. Tokia priemonė, kurią galima ir būtina valdyti.

  “Asmeniniai finansai ne tik finansininkams, bet ir menininkams”

  Pirmoje dalyje apie:

  1. Asmeninių finansų valdymo sritis: kasdieninių finansų valdymą, taupymą ir kaupimą, skolinimąsi, draudimą ir investavimą;

  2. Tikslus ir prioritetus

  3. Finansų tvarkymą poroje

  4. Vaikų edukaciją

  Kaip ir kasmet, rudenį Seimas tvirtins valstybės biudžetą, daugeliu aspektų lemsiantį kertines 2013-ųjų metų Lietuvos finansinio gyvenimo gaires. Kadangi pagrindinis biudžeto šaltinis yra fizinių ir juridinių asmenų mokesčiai, gyventojų vaidmuo formuojant valstybės finansus yra itin svarbus.

  Antroje dalyje bus pristatoma tema: “Gyventojų mokami mokesčiai: reikšmė valstybės ir namų ūkių finansams”. Joje bus atsakoma į klausimus: kiek Lietuvos gyventojų darbo užmokesčio atitenka mokesčiams ir kiek darbo valandų per dieną skiriame tam, kad galėtume juos sumokėti? Kokioms gyvenimo sritims gyventojų sumokėti mokesčiai perskirstomi ir kokios jų dalies netenkame dėl “šešėlio”?

  Pranešėjas: AB “Swedbank” asmeninių finansų instituto vadovė Odeta Bložienė

  Kada: 2012 m. lapkričio 21 d. trečiadienį 15:00 val.

  Trukmė: ~2:00 val.

  Kur: K. Donelaičio g. 8, Kaunas

  Registracija: el. paštu orinta.bertule@chamber.lt
  arba telefonu 8-37 203 483; 8 614 08 527

  Renginys nemokamas

  Data: 2012-11-21, nuo 15:00 iki 17:00


Skip to content