• Kviečiame Rūmų verslo bendruomenę į šventinį vakarą gruodžio 2-ąją

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, tęsdami ilgametę tradiciją, kviečia narius ir bičiulius į didžiausios verslo bendruomenės Lietuvoje šventinį vakarą, kuris vyks gruodžio 2 d. (penktadienį) 18:00 val. atsinaujinusioje Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas).

  Iškilmingoje šventėje drauge džiaugsimės per pastaruosius metus itin gausiai išaugusios verslo bendruomenės narių pasiekimais, apdovanosime labiausiai nusipelniusius bendruomenės narius, padėkosime vieni kitiems ir partneriams. Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, neabejojame, kad į iškilmingą renginį tradiciškai ir gausiai susirinks verslo bendruomenės nariai, svečiai iš valdžios ir valstybės valdymo institucijų, švietimo ir mokslo įstaigų, socialinių partnerių bei žiniasklaidos atstovai.

  Šventinio vakaro metu svečių lauks muzikinė programa, kurioje skambiais balsais džiugins „UNIA“ tarptautinis vyrų choras, visų laikų auksinius hitus  atliks scenos grandai – Kauno bigbendas kartu su Egidijumi Sipavičiumi. Šventinis verslo bendruomenės vakaras neapsieis be vaišių ir staigmenų. Šokti kviesime kartu su viena populiariausių muzikos grupių per pastaruosius dvidešimt metų – grupe „MAN-GO“.

  Dėkodami, kad esate Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės dalimi, kviečiame drauge palydėti 2022-uosius, susitikti, pabendrauti, pasveikinti metų nominacijų laureatus bei pasidžiaugti turininga koncertine programa.

  Svečiai pasitinkami nuo 17:30 val.

  Aprangos kodas – šventinis.

  Asmenis, apdovanotus Rūmų garbės ženklais, maloniai prašome juos segėti renginio metu.

  Bilieto kaina : 120,00 Eur /1 asm; 220,00 Eur /2 asm.

  Registracija vyksta iki lapkričio 24 d. el. paštu andreja.starkute@chamber.lt, tel. 8 614 08 527.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Loading Map....

  Data: 2022-12-02, nuo 18:00 iki 23:59

  Vieta: Kauno sporto halė, Perkūno al. 5, Kaunas


Skip to content