• Kviečiame įmones dalyvauti socialinės atsakomybės skatinimo renginyje „PASITELK VAIZDUOTĘ“
  Rugpjūčio 24 d. Kaune vyks socialinės atsakomybės skatinimo visos dienos renginys (aplinkosaugos tematika) „Pasitelk vaizduotę“. Projekto tikslas – atkreipti įmonių bei visuomenės dėmesį į gamtos išteklius bei, kaip nenaudojamą daiktą prikelti antram gyvenimui pasitelkiant vaizduotę ir kūrybiškumą.

  Renginio programa:

  09.30 val. – Registracija, kava.

  10.00 val. – Projekto pristatymas.

  10.30 val. – „Apie socialinę atsakomybę per madą”. Lektorius – KĘSTUTIS LEKECKAS – KTU Dizaino centro docentas, medžiagų inžinerijos, technologijų mokslų daktaras, mados namų „LeKeckas“ įkūrėjas. Už tvarius vyriškus kostiumus pasaulinio lygio konkurse „A‘ Design Award & Competition“ skirtas aukso medalis.

  11.30 val. – Diskusija apie socialinę atsakomybę. VšĮ „Žaliasis taškas” – pirmoji ir didžiausia asocijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje, kurios tikslas – ne tik pakuočių atliekų tvarkymo koordinavimas, tačiau ir visuomenės švietimas atliekų prevencijos ir rūšiavimo skatinimo temomis. Renginyje įsikurs interaktyvi „Žaliojo taško“ palapinė, kuri renginio dalyvius ir svečius kvies atkreipti dėmesį į kasdien su vartojimu augančią aplinkos taršą bei susimąstyti apie teisingo atliekų tvarkymo svarbą ir reikšmę, siekiant saugoti mūsų aplinką. Edukacinėje erdvėje lankytojai turės galimybę išgirsti apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją, susipažinti su rūšiavimo nauda ir pakuočių rūšiavimo taisyklėmis.

  12.30 val. – Pietūs.

  13.30 val. – Kūrybinės dirbtuvės iš odos. Moderuoja – VILMA KRASAUSKIENĖ – UAB „Gabija” modeliuotoja, dizainerė. Birštono meno mokyklos dizaino studijos vadovė.

  15.30 val. – Kavos pertraukėlė.

  16.00 val. – Tema „Zero waste“. Lektorė INGRIDA ZAKARAUSKIENĖ – UAB „Markyzo” džemperis  „Jonava”.

  18.00 val. – Renginio apibendrinimas, pabaiga.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekte „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“. Rūmai įgyvendina vieną iš projekto dalių – kuria platformą „Socialinės atsakomybės galimybių aljansas“. Platformos tikslas – sukurti erdvę, kurioje Lietuvos įmonės atrastų idėjų ir galimybių save realizuoti socialinės atsakomybės veikloje, pasitelkiant į pagalbą Lietuvos nevyriausybines organizacijas, kurios savo realia patirtimi įprasmintų socialinės atsakomybės reikšmę verslo sektoriuje. Visą informaciją apie projektą galite rasti www.sagaplius.lt

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja kaip partneris projekte Nr. 08.5.1-ESFA-V-423-02-0001 „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“, finansuojamame Europos socialinio fondo lėšomis. Projekto vykdytojas – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

  Renginys nemokamas.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija, kuri vyksta iki rugpjūčio 20 d. Vietų skaičius ribotas.

  Papildoma informacija kontaktais: el. p.: roberta.azukaite@chamber.lt , tel. Nr.: 8 638 55 613

   

   

  Loading Map....

  Data: 2022-08-24, nuo 09:30 iki 18:00

  Vieta: Restoranas „Floros simfonija“ , Jonavos g.214, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content