• Kviečiame į Rūmų bendruomenės klubą Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vasario 22 d., trečiadienį, 15 val. kviečia į Rūmų bendruomenės klubą! Susitikimas vyks Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre (D. Poškos g. 23, Kaunas) 

  Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras (Centras) – moderni lyderiaujanti pirminio ir tęstinio profesinio mokymo įstaiga, garantuojanti profesinio mokymo paslaugų kokybę ir prieinamumą.

  Centre mokosi pirmą profesiją norintys įgyti jaunuoliai, taip pat žmonės, kurie keičia kvalifikaciją, siekia dar vienos profesinės kvalifikacijos. Gimnazijos skyriuje 9-10 klasių mokiniai siekia pagrindinio išsilavinimo, 11–12 klasių mokiniai siekia vidurinio išsilavinimo ir kartu įgyja profesiją. Priimami ir mokiniai besimokantys pagal specialiąsias profesinio mokymo programas.

  Centre veikia du sektoriniai praktinio mokymo centrai (SPMC). Maisto technologijų ir prekybos skyriuje (Taikos pr.133) įkurtas Maisto pramonės (mėsos ir duonos – konditerijos) SPMC, o Viešbučių ir viešojo maitinimo skyriuje (D. Poškos g. 23) – Viešbučių ir restoranų SPMC. Šis praktinio mokymo centras iš seno ir apleisto XIX amžiaus statybos pastato tapo gyvybinga, modernia profesinio mokymo erdve.

  Sektoriniai praktinio mokymo centrai yra atviri verslo įmonėms, aukštosioms mokykloms, profesinio mokymo įstaigoms, bendrojo ugdymo mokykloms. Čia rengiamos edukacijos, kursai ir mokymai, teikiamos maitinimo ir apgyvendinimo paslaugos.

   

   

  Programa:

  1. Naujų Kauno PPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei.
  2. Ekskursija po Sektorinio praktinio mokymo centro patalpas.
  3. Bendravimas neformalioje aplinkoje.

   

  P.S. Parkavimas J.Gruodžio g. ir Smalininkų g.
   Būtina išankstinė registracija, papildoma informacija el. paštu: laima.bytautiene@chamber.lt, tel.: +370 680 27800
  Loading Map....

  Data: 2023-02-22, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, D. Poškos g. 23, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content