• Kviečiame dalyvauti „Verslo popietėje“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija kviečia savo narius ir plačiąją verslo bendruomenę į “VERSLO POPIETĘ” ­– susitikimą su Kauno miesto vadovais atvirai ir viešai diskusijai tema “MIESTO ĮVAIZDŽIO ĮTAKA VERSLUI IR INVESTICIJOMS”.

  Šis susitikimas yra mūsų nuoseklaus bendro darbo su vietos savivalda tąsa. Tokiu būdu stengiamės išplėsti ratą dalyvių, kurie gali konstruktyviai diskutuoti, teikti siūlymus verslo aplinkos tobulinimui ir miesto strateginiam valdymui. “Verslo popietės” bendru sutarimu bus rengiamos kartą per ketvirtį, o “Verslo pusryčiai” – siauresnio rato dalykinės diskusijos vyks kas mėnesį tarp “Verslo popiečių”.

  Pasirinktoji tema “MIESTO ĮVAIZDŽIO ĮTAKA VERSLUI IR INVESTICIJOMS” nėra nauja. Tokia pačia tema Kauno PPA rūmai rengė forumą 2007 m. gegužės 4 d. parodos “Kaunas” metu. Tuomet buvo pasiekta konkrečių rezultatų: suformuluoti siūlymai Kauno miesto įvaizdžio strategijos kūrėjams. Šį dokumentą galima rasti čia:

  Manome, kad antrasis diskusijų raundas yra reikalingas, nes būtina paskatinti bendrus veiksmus, kad rengiamos strategijos būtų realios, o jų priemonės – nuosekliai įgyvendinamos. Taip pat yra itin svarbu apibrėžti pačius svarbiausius prioritetus, kaip atramos tašką – bendrąjį tikslą, kuris telktų valdžią ir verslo bendruomenę darniai sąveikai.

  “VERSLO POPIETĖ” rengiama viešbučio “Park Inn” salėje, spalio 26 d. 16 val. Neformali aplinka garantuojama.

  Apie savo dalyvavimą prašome informuoti telefonu (37) 20 12 94 arba el. paštu vera.mileikiene@chambers.lt

  Data: 2010-10-26, nuo 16:00 iki 18:00


Skip to content