• KPPAR Marijampolės filialas kviečia į seminarą „Energijos tausojimas. Finansinė parama ir kompensacijos juridiniams asmenims“

  Gegužės 18 dieną, 9.00 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas kviečia į nemokamą seminarą „Energijos tausojimas. Finansinė parama ir kompensacijos juridiniams asmenims“.

  Seminaro tikslas – supažindinti verslininkus su energijos vartojimo efektyvumu bei ES teikiama parama šiam efektyvumui pasiekti. Seminaro metu bus išsamiau pristatyti pirmojo įgyvendinamo projekto „Privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas“ kvietimų etapo rezultatais; bei patirtimi vystant šį projektą; bus pristatyti reikalavimai naujiems kvietimams finansuojant atsinaujinančių energijos išteklių plėtrą (privačių elektromobilių įkrovimo prieigų į(si)rengimas (antras etapas), saulės bei vėjo elektrinių sausumoje įrengimas ir pan.).

  Programa:

  9.00 – 9.10 val. Dalyvių registracija;

  9.10 – 9.45 val.  Energetinis auditas. Kas tai?  Pranešėjas – Mantas Kaminickas, UAB ,,Energy advide”;

  9.45 – 10.30 val. Saulės elektrinės verslui. Kaip tinkamai pasirinkti? Pranešėja UAB ,,Viasolis” atstovas;

  10.30 – 11.45 val. Finansinė parama ir kompensacijos juridiniams asmenims. Pranešėja – Lietuvos energetikos agentūros direktoriaus patarėja Agnė Bagočiutė. 

  Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet registracija  – būtina.

  Papildoma informacija  el. paštu:  kristina.grige@chamber.lt arba telefonu +370 605 09014.

   Renginio metu gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomi nuotraukose, talpinamose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Renginį finansuoja ,,Marijampolės savivaldybė” 

  Mantas Kaminickas – ekspertas, energetikos projektų vadovas, energijos vartojimo auditorius, teikiantis konsultacijas Lietuvos ir užsienio chemijos, plastiko, maisto ir kt. pramonės įmonėms.

   

   

  Esame sukaupę jau daugiau nei 13 metų patirtį saulės energetikos srityje, nuolat plečiame savo pajėgumus todėl visai neseniai duris atvėrė naujas mūsų kompleksas Kaune. Čia patogiai mus pasieksite iš visos Lietuvos, galėsite apžiūrėti pažangiausius saulės modulius ir gauti visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus saulės energetikos tema.

   

   

   

   

  Lietuvos energetikos agentūros misija – kurti saugią ir tvarią energetikos ateitį. Energetikos agentūros veiklos tikslai – teikti viešąsias paslaugas ir vykdyti kitą veiklą, siekiant tenkinti viešuosius interesus, įgyvendinant Nacionalinę energetikos strategiją ir valstybės programas.

   

   

  Loading Map....

  Data: 2023-05-18, nuo 09:00 iki 11:45

  Vieta: Viešbutis „Mercure“, J. Basanavičiaus a. 8, Marijampolė

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content